Çiçeklerle ilgili Kompozisyon örneği

Çiçekler güzeldir.Etrafa güzel kokular verirler.Doğada çok fazla çiçek türü bulunur Ama biz çoğunu bilmeyiz.Çiçekler çevreye renk verir.Ve doğayı güzelleştirir.

Çiçekler doğanın en canlı en renkli canlılarından biridir. Onlarda insanlar gibi doğar büyür ve sonunda mevsimi geldiği zaman ölürler. Çiçekler bitki türünden olup doğada dünyanın çeşitli bölgelerinde binlerce çeşit çiçek bulunabilmektedir. Çiçekler kırlarda,dağlarda kaldırım aralarında, pencere kenarlarında,apartman içlerinde, özel seralarda olmak üzere her yerde yetişebilmektedir.

Çiçekler insanlara her zaman pozitif bir enerji, huzur ve mutluluk katmaktadır. Her zaman insanlar birilerini sevindirmek için yada kendileri mutlu olmak için çiçek alırlar birbirlerine. Özel günlerde en çok alınan hediyeler her zaman çiçekler olmuştur. Anneler gününde annemize, sevgililer gününde sevgilimize, öğretmenler gününde öğretmenimize hep çiçek alırız.

Çiçekler doğayı ve insanları sevmemizinde bir göstergesidir, evinde çiçek besleyen, çiçekleri seven insanlar hiç bir zaman insanlara, hayvanlara zarar vermek istemezler çünkü bilirler ki çiçekler, hayvanlar ve doğa insanların en güzel dostlarıdır.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Eğitim - 1.874 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

Çiçeklerle ilgili Kompozisyon örneği (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. 1 g@rip aDAM dedi ki:

    Eyw reiz

DMCA.com Protection Status