akıllı telefon

Asus Zenfone Zoom S Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı Asus Zenfone Zoom S Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı

Asus Zenfone Zoom S sonunda Türkiye’de de sahip olmak isteyenler ile buluşacak. Türkiye’de raflarda yerini almak üzere olan Asus Zenfone Zoom S kamera çekimlerine önem verenlere hitap edeceğe benziyor. 12MP..

Teknoloji358 views1 yorum
Akıllı Telefonlar Miyop Hastalığının Tetikleyici Nedenlerinden Akıllı Telefonlar Miyop Hastalığının Tetikleyici Nedenlerinden

ANKARA – Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Uğur Emrah Altıparmak, halk arasında uzağı görememe olarak bilinen miyopun toplumda en sık görülen kırma kusurlarından biri olduğunu söyledi. Anne veya babası miyop..

Sağlık / Yaşam222 views0 yorum
Nokia’dan Yeni Bomba Telefon ”Lumia 525 Nokia’dan Yeni Bomba Telefon ”Lumia 525

Birleşik Arap Emirlikleri’nde gerçekleştirilen etkinlikte bir çok yeni model tanıttıktan sonra anlaşılan Nokia tam hızla çalışmaya devam ediyor. Microsoft tarafından alındıktan sonra hızla yoluna devam eden Nokia’nın 525 adın da yeni Lumia modeline..

Haber / Mobil / VeHayat202 views0 yorum
Sony Xperia Z1 Miniyi Duyurdu! İşte Teknik Özellikleri ve Çıkış tarihi Sony Xperia Z1 Miniyi Duyurdu! İşte Teknik Özellikleri ve Çıkış tarihi

Sony yüksek özelliklere sahip yeni amiral gemisi Sony Xperia Z1’in daha küçük ekran boyutuna sahip modeli Sony Xperia Z1 Mini’yi duyurdu.  Z1F olarak isimlendirilen minik ekranlı Xperia Z1 modelinin resmî duyurusu..

Haber / VeHayat208 views0 yorum
Avea Akıllı Telefon Kampanyası Reklamı – Video İzle Avea Akıllı Telefon Kampanyası Reklamı – Video İzle

Avea Akıllı Telefon Kampanyası Reklamı – Video İzle. Avea kampanyalarından ve tarifelerinden çok reklamları daha ön planda oluyor. Reklam karakteri ortalığı yıkıyor zaten. En son yayınlanan akıllı telefon reklamı, yine..

Video243 views0 yorum
iPhone 5’i Hangi Akıllı Telefon Geçti? iPhone 5’i Hangi Akıllı Telefon Geçti?

“Hangi akıllı telefonu alırsınız?” anketinin sonuçlarının birincisi kim? Nokia’nın yeni amiral gemisi Lumia 920 ses getirmeye ve kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. 2012 yılı içerisinde Türkiye’de de satışa çıkacak olan..

Haber184 views0 yorum
Hangi Akıllı Telefonu Alırsınız? En Akıllı 7 Telefon Hangi Akıllı Telefonu Alırsınız? En Akıllı 7 Telefon

Siz Olsaydınız Hangi Akıllı Telefonu Alırdınız? Akıllı telefon piyasasında en gözde ve en akıllı telefon olarak bilin 7 harika cihazdan hangisini tercih ederdiniz? 1 – iPhone 5: Apple’ın bir önceki..

Mobil / VeHayat248 views0 yorum
Genius Touch Pen 100L Dokunmatik Ekran Kalemleri, Özellikleri, Fiyatı Genius Touch Pen 100L Dokunmatik Ekran Kalemleri, Özellikleri, Fiyatı

Genius kapasitif dokunmatik ekranlar için geliştirdiği Touch Pen 100L ismindeki kalemler, dokunmatik ekranlı telefon kullanıcıları için yenilikleride yanında getiriyor. Genius Touch Pen 100L Hangi yenilikleri getiriyor; Süper yumuşak ve esnek..

Haber295 views0 yorum
41 Megapiksellik Akıllı Telefon Nokia 808 PureView 41 Megapiksellik Akıllı Telefon Nokia 808 PureView

Uzun zamandır teknoloji dünyasında Nokia’nın merakla beklenen 41 megapiksellik akıllı telefonu 808 PureView, Amazon vasıtasıyla  satışa sunuluyor. Kilit sorunu olmayacak cihazın 699 dolardan satılacağı öğrenildi. Bu yılın Mobil Dünya Kongresi’nde..

Haber / Mobil173 views0 yorum
DMCA.com Protection Status