Akıllı Telefonlar

2016’nın En İyi Akıllı Telefonu 2016’nın En İyi Akıllı Telefonu

2016 yılı Samsung açısından oldukça verimli geçmişe benziyor. Mobile Choice Consumer Awards tarafından yapılmakta olan yılın en iyi telnoloji cihaz ödüllerinin sahibini bulduğu oylama ile en iyiler belli oldu. Samsung Galaxy..

Teknoloji0 yorum
Akıllı Telefonlar Miyop Hastalığının Tetikleyici Nedenlerinden Akıllı Telefonlar Miyop Hastalığının Tetikleyici Nedenlerinden

ANKARA – Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Uğur Emrah Altıparmak, halk arasında uzağı görememe olarak bilinen miyopun toplumda en sık görülen kırma kusurlarından biri olduğunu söyledi. Anne veya babası miyop..

Sağlık / Yaşam0 yorum
En Çok Satan Cep Telefonları En Çok Satan Cep Telefonları

En çok satan cep telefonları. Dünyanın en çok satan telefon modellerinin akıllı telefonlar olduğunu düşünenlerden iseniz yanıldığınızı söylemek zorundayız. En çok satılan telefon modelleri arasında Nokia modelleri ön plana çıkıyor...

Mobil0 yorum
Kamerası En iyi Akıllı Telefonlar Kamerası En iyi Akıllı Telefonlar

En iyi Kameraya Sahip Akıllı Mobiller iPhone 5S 8 megapiksel kameraya sahip olan iPhone 5S, M7 haereket sensörü ve 64 bit işlemcisiyle çok daha güçlü bir görüntü işleme performansına sahip...

Mobil0 yorum
En Hızlı Akıllı Telefon Belirlendi? En Hızlı Akıllı Telefon Belirlendi?

Mobil cihazların hızını ölçen Geekbench uygulamasına göre en hızlı akıllı telefon modeli belli oldu. Uygulamaya göre, Apple’ın geliştirdiği en hızlı işlemciye sahip olan iPhone 5S rakiplerini geride bıraktı. Akıllı telefon piyasasının..

Haber / VeHayat0 yorum
En İyi Akıllı Telefon Modelleri En İyi Akıllı Telefon Modelleri

Akıllı telefonların gelişimine bakınca 2012’yi en az teknolojik yenilikler kadar, kullanıcıların gerek duydukları ihtiyaçları her an her yerde karşılayabilecek cihazlar ile karşılaştığımız bir yıl olarak değerlendirebiliriz. Tüketicileri cezbetmek için sadece..

Mobil / VeHayat0 yorum
Fiyatı Ucuz En İyi 10 Akıllı Cep Telefonu Fiyatı Ucuz En İyi 10 Akıllı Cep Telefonu

Cep telefonlarının birbirleriyle yarıştıkları bu zamanlarda insanlarda doğal olarakta akıllı telefonlardan vazgeçemiyor. Teknolojinin bu kadar geliştiği bir zamanda akıllı telefon sahibi olmayı herkes ister. Sizler için hem akıllı hem de..

Mobil / VeHayat0 yorum
DMCA.com Protection Status