Bedava

Zomato Restoran Rehberi Uygulaması – (Android) Zomato Restoran Rehberi Uygulaması – (Android)

Android için Restoran Uygulaması (Zomato) İndir Zomato bir restoran rehberi uygulamasıdır. Zomato sizlere yeme – içme yerleriyle ilgili bilgiler sunan, önerilerde bulunur. Zomato ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulama size Hindistan, Birleşik Krallık..

Android / Mobil137 views0 yorum
Konuşan Kedi My Talking Tom Oyunu (Windows Phone) Konuşan Kedi My Talking Tom Oyunu (Windows Phone)

My Talking Tom, Android ve İOS platformlarında oldukça popüler olan uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama şimdi de Windows Phone için yayınlandı. Oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Türkçe dil..

Oyun250 views0 yorum
Recuva – Bedava Dosya Kurtarma Programı Recuva – Bedava Dosya Kurtarma Programı

Recuva İndir – Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Önemli olan ve yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları Recuva ile kurtarabilirsiniz. Recuva Türkçe dil desteğine sahip olan ve ücretsiz olarak sunulan bir Windows programıdır. Recuva..

Yazılım246 views0 yorum
Papa Pear Saga Oyunu indir – Android Papa Pear Saga Oyunu indir – Android

Android için Papa Pear Saga indir  Papa Pear Saga, Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Hedef al ve Papa Pear’i bu harika bulmaca oyununun aşırı çılgın seviyelerine doğru zıplayıp..

Oyun148 views0 yorum
Kelime Bul Oyunu İndir ( Android) Kelime Bul Oyunu İndir ( Android)

Android için Kelime Bul Oyunu İndir Kelime Bul, android telefon ve tablete uygun olarak geliştirilmiş olan ve online olarak oynanabilen bir kelime bulmaca oyunudur. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kelime Bul, sizi..

Oyun112 views0 yorum
Tavla Plus İndir – Bedava Tavla Oyunu (Android) Tavla Plus İndir – Bedava Tavla Oyunu (Android)

Android için Tavla Oyunu İndir Tavla Plus’ı ücretsiz olarak indirin, Android cihazınızda arkadaşlarınızla karşılıklı katlamalı Tavla oynayın yada yeni arkadaşlarla tanışın. Tavla, dünyanın en eski masa oyunlarından biridir ve dünya çapında..

Oyun187 views0 yorum
Tavla Plus İndir – Bedava Türkçe Tavla Oyunu Tavla Plus İndir – Bedava Türkçe Tavla Oyunu

iPhone ve iPad için Tavla Oyunu İndir Tavla Plus, iPhone ve iPad telefonlarınız ile oynayabileceğiniz bir tavla oyunudur. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tavla Plus ile tavla oynamanın keyfini çıkarın. Tavla..

Oyun277 views0 yorum
İOS için BlackBerry Messenger Uygulaması İOS için BlackBerry Messenger Uygulaması

BlackBerry Messenger uygulaması İOS kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Uygulama sayesinde Android, BlackBerry ve iPhone’da arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. BBM her zaman açık ve bağlıdır, uygulamayı açmanıza gerek yoktur. Mesajlarınızın ne zaman teslim..

iOS / Mobil146 views0 yorum
Android BlackBerry Messenger Uygulaması Android BlackBerry Messenger Uygulaması

BlackBerry’nin BBM™ uygulamasının resmi sürümü artık Android’de de kullanılabilir. Ücretsiz BBM uygulamasını edinerek arkadaşlarınız ve ailenizle bağlı kalmanın en iyi yolunu kullanın. Android, BlackBerry ve iPhone’da arkadaşlarınızla sohbet edin.  BBM her zaman..

Android / Mobil116 views0 yorum
Android Timely Alarm Clock Uygulaması Android Timely Alarm Clock Uygulaması

Timely Alarm Clock, Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir çalar saat uygulamasıdır. Uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Timely Alarm Clock, var olan çalar saat uygulamalarından biraz fazlasını sunuyor. Uygulamanın en güzel yanlarından..

Android / Mobil199 views0 yorum
DMCA.com Protection Status