bilgisayar

Bilgisayarlar (PC) Arasındaki Farklılıklar Nelerdir Bilgisayarlar (PC) Arasındaki Farklılıklar Nelerdir

Bilgisayarlar arasındaki farklar nelerdir. Bilgisayarlar arasındaki farklılıklar nelerdir. KAPASİTE: Bilgisayarlar arasında en belirgin farklılık kapasiteleridir. Bilgisayarların kapasitesini; Ram,Anakart,Sabir Disk,İşlemci, Ekran Kartı belirler. HIZ MALİYET GENEL KULLANICI DEPOLAMA HAFIZA DEPOLAMA ARAÇLARI..

Eğitim98 views0 yorum
PC’de (Bilgisayarda) Bulunması Gereken Programlar PC’de (Bilgisayarda) Bulunması Gereken Programlar

Teknoloji geliştikçe bilgisayarlarımızda daha fazla işlevsel ve hayatımızı kolaylaştıran programlar barındırır olduk. İşte bilgisayarınızda olması gereken programlar. PC’lerde Olması Gereken Programlar BitTorrent En popüler P2P istemcilerinden biri olan BitTorrent, milyonlarca..

Teknoloji / VeHayat88 views0 yorum
PC (Bilgisayar) Neden Yavaşlar – Yavaşlama Nedenleri PC (Bilgisayar) Neden Yavaşlar – Yavaşlama Nedenleri

Hayatın vazgeçilmezlerinden olan bilgisayarınızda zaman geçirirken yaptığınız her türlü işlemlerinizde bilgisayarınız sizi kızdıracak şekilde yavaşmı çalışıyor. O zaman bu haberimize dikkat edin. İnternette gezinirken, klasörlere veya dosyalara çift tıkladığınızda, bilgisayarınız..

Haber22 views0 yorum
PC’nin Kapanma Saati Nasıl Ayarlanır: CMD Komutu İle PC’nin Kapanma Saati Nasıl Ayarlanır: CMD Komutu İle

Bilgisayarın kapanma süresi nasıl ayarlanır. Bilgisayarı kapatma süresini ayarlamak istiyorsanız örneğin belirli bir sürenin bilgisayar kapanmasını istiyorsanız, örneğin bir film izlerken yada müzik dinlerken bilgisayarın kapanmasını istiyorsanız artık herhangi bir..

PC Dersleri402 views3 yorum
Eski Çağlardan Günümüze İletişim Araçları Eski Çağlardan Günümüze İletişim Araçları

Geçmişten Günümüze Haberleşme Araçları – İletişim Araçları Nelerdir? – İletişimin Tarihçesi Geçmişten günümüze kadar pek çok iletişim araçları kullanılmıştır.Bizde bu yazımızda ilk çağdan itibaren kullanılan haberleşme araçlarını sizlerle paylaşacağız. İlk..

Teknoloji / Yaşam103 views0 yorum
Toshiba All-In-One Bilgisayar LX830 ve Özellikleri Toshiba All-In-One Bilgisayar LX830 ve Özellikleri

Toshiba LX830, masaüstü bilgisayar, TV (bazı modellerde), oyun konsolu, kayıt cihazı ve dijital medya kütüphanesinin yeteneklerini tek başına bünyesinde barındırıyor. Her amaca uygun ses ve video ile bilgisayar performansı, kullanışlılığı..

Haber17 views0 yorum
PC’leri Sıcaktan Koruma Yolları Nelerdir PC’leri Sıcaktan Koruma Yolları Nelerdir

Sıcaklar hem masa üstü PC ve hem de laptop PC’ler olsun her ikisi içinde bir düşman niteliğindedir. Sıcakların bilgsayarların içindeki donanımlara hasar vereceği kesin birşeydir. Donanımların sıcaklardan etkilenmesiyle kullanıcılar, önce..

Haber26 views0 yorum
Bilgisayarın Aşırı Isınmasının Nedenleri Bilgisayarın Aşırı Isınmasının Nedenleri

Yaz aylarında artan sıcaklar, bilgisayarınızın aşırı ısınmasında bir neden. Bilgisayarınız aşırı ısınıyorsa, geri dönüşü olmayan hasarlarla karşılaşmamak için önlemler almalısınız. Bilgisayarınızın aşırı ısınması yazılımsal ya da donanımsal kaynaklıdır. Bilgisayarınızın ömrünü..

Haber21 views0 yorum
LG V720 Televizyon, Bilgisayar ve Fiyatı LG V720 Televizyon, Bilgisayar ve Fiyatı

Güney Kore’nin eloktronik devlerinden LG hem bilgisayar hem de televizyon olarak kullanılan plazma ekran V720 büyük bir ses getireceğe benziyor. En büyük özelliği ise bilgisayarı kapatmaya gerek kalmadan aynı anda..

Haber30 views0 yorum
Bilgisayar Kullanırken Hastalıktan Korunma Yolları Bilgisayar Kullanırken Hastalıktan Korunma Yolları

Hayatın vazgeçilmezleri olan bilgisayarlar yavaş yavaş da olsa gözlerde olumsuz etkiler yaratmaya başlıyorlar.En çok da kesintisiz olarak üç- dört saatten uzun bir süreyi bilgisayar başında geçirenlerin büyük bir çoğunluğunda “Bilgisayar..

Haber19 views0 yorum
12
DMCA.com Protection Status