Chrome

Google Chrome 30 Yeniliklerle İndirmeye Sunuldu Google Chrome 30 Yeniliklerle İndirmeye Sunuldu

Google Chrome 30 indir! Chrome 30‘la birlikte tarayıcının üst tarafındaki araç çubuğunu yatay olarak sürükleyerek açık sekmeler arasında geçiş yapabiliyorsunuz (bir önceki veya bir sonraki sekmeye geçiş). Çubuğu aşağı doğru..

Teknoloji / VeHayat2 views0 yorum
Chrome mu, Firefox mu, IE mi? Sizce Hangisi? Chrome mu, Firefox mu, IE mi? Sizce Hangisi?

Popüler web tarayıcıları artık web sitelerine giriş yapmak için kullandığınız parolaları yönetmenizi sağlayan bir parola yöneticisiyle geliyorlar. Peki bu parola yöneticileri ne kadar iyi? Her web tarayıcısının parola yöneticisinin sunduğu..

Haber33 views0 yorum
Chrome 23 İndir! Chrome 23 İndir!

Chrome 23, Chrome blog’unda bahsedilenlere göre artık bir “beni izleme” işlevine sahip. Bu işlev Chrome’un geliştirme sürümlerinde bir süredir bulunuyordu, ancak ilk kez final sürümündeki yerini alıyor. Google, gizlilik işlevinin..

Teknoloji2 views0 yorum
En İyi ve En Çok Kullanılan Tarayıcı Hangisi En İyi ve En Çok Kullanılan Tarayıcı Hangisi

Bugün hemen hemen bir çok evde İnternet mevcut.Peki siz hangi tarayıcıyla İnternette dolaşıyorsunuz. İnternet Explorer 9 , Firefox 15 yada Chrome 21 mi. Hangi tarayıcıyı tercih ediyorsunuz. Yazı dizimizde sizlere..

Yazılım33 views0 yorum
Google Chrome 21 Yayında! İndir Google Chrome 21 Yayında! İndir

Google, Chrome’un son sürümünü indirmeye sundu! Google chrome hakkında yenilikleri ve indirme bağlantısını haberimizde bulabilirsiniz. Chrome’un MacBook Pro laptop’ları da destekleyen 21. sürümü, indirilmeye hazır. Chrome 21, 2880×1880 çözünürlüğüne kadarki..

Haber2 views0 yorum
Android Uygulamaları PC ye APK Olarak İndir: APK Downloader Android Uygulamaları PC ye APK Olarak İndir: APK Downloader

Android Uygulamaları PC ye İndir. Android Marketten PC ye APK Dosyaları İndirme: APK Downloader. Google Play Store den Android uygulamaları PC ye APK olarak indirme. Evet değerli okuyucularımız bugün sizler için..

PC Dersleri / VeHayat70 views0 yorum
Android İçin Firefox, Chrome Tarayıcısı İndir Android İçin Firefox, Chrome Tarayıcısı İndir

Aynı gün içersinde, iki dev tarayıcının Android sürümlerinde büyük hareketlenme yaşandı. Bir yanda Chrome Beta olmaktan kurtuldu, diğer yandan Firefox, büyük bir güncelleme yaşadı. İşte bu iki gelişme, Android tarayıcılarında..

Yazılım1 views0 yorum
DMCA.com Protection Status