Cilt

Cilt Problemlerine Karşı Evde Hazırlayabileceğiniz Çözüm Önerileri Cilt Problemlerine Karşı Evde Hazırlayabileceğiniz Çözüm Önerileri

Cilt problemleri özellikle bir çok bayanın karşılaştığı olumsuz durumlardan biri olarak sürekli karşımıza çıkıyor. Bunun için kimi bayanlar güzellik salonlarının yolunu tutarken kimi bayanlar da evde kendi çabalarıyla hazırladıkları yöntemler..

Cilt Bakımı / Kadın388 views0 yorum
Cilt Lekelerinden Kurtulmak için 7 Adım Cilt Lekelerinden Kurtulmak için 7 Adım

Yüz güzelliği ve pürüzsüz bir cilt her kadının hayali. Güzellik artık hayal değil gerçeğin taaa kendisi ve gerçekle tanışmanın artık tam zamanı. Akne,can sıkan sivilceler ile Hamilelik dönemine ait lekeler..

Cilt Bakımı266 views0 yorum
Cilt, Tırnak ve Saçları Kışın Olumsuzluklardan Korumak için Uzman Tavsiyeleri Cilt, Tırnak ve Saçları Kışın Olumsuzluklardan Korumak için Uzman Tavsiyeleri

Hisar Intercontinental Hospital Dermatoloji Uzmanı Dr. Funda Ataman cilt, tırnak ve ve saçlarınızı kış mevsiminin soğuklarından korumak için önemli tavsiyelerde bulundu. Deri, tırnaklar ve saçlarımızın mevsim değişikliklerinden doğrudan etkilendiğini dile getiren..

Cilt Bakımı258 views0 yorum
Suyun Büyük Mucizesi Suyun Büyük Mucizesi

Her sabah bir fincan çay, öğle yemeğinde bir bardak su ve akşam yemeğinde bir bardak su. Yıllarca baş ağrısı çeken 42 yaşındaki İngiliz kadın tüm gün ancak bu kadar su..

Kadın178 views0 yorum
Kanser Türleri Nelerdir? Kanser Türleri Nelerdir?

Kanser çeşitleri nelerdir? Prostat kanseri Prostat kanseri, erkek üreme sistemine bağlı bir salgı bezi olan prostatta kanser gelişmesiyle oluşan bir hastalıktır. Kanser, prostat hücreleri değişime uğradığında ve kontrol dışı çoğalmaya..

Sağlık1.562 views0 yorum
Soğuk Havanın Cilt için Zararları Soğuk Havanın Cilt için Zararları

Uzmanlar, soğuk havanın cildi erken yaşlandırdığını belirterek, cildin dengesini korumak için dikkat edilmesi gerektiğini ifade ediyor. Türkiye genelinde havaların birden soğumasının cildin dengesini bozduğunu ifade eden Doruk Sağlık Grubu Deri..

Cilt Bakımı / Kadın191 views0 yorum
Cilt Bakım Ürünleri Hangi Sırayla Kullanılmalıdır? Cilt Bakım Ürünleri Hangi Sırayla Kullanılmalıdır?

Cilt bakımı güzel görünmek isteyen her kadının en çok önem verdiği durumlardan bir tanesidir. Ancak yapılan makyaj hataları bazen istenmeyen sonuçlar doğurabiliyor. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için cilt bakımınızda..

Cilt Bakımı / Kadın268 views0 yorum
Cildin Parlak Görünmesi İçin 5 Öneri Cildin Parlak Görünmesi İçin 5 Öneri

Bayanlar açısından güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak son derece önemlidir. Gencecik ve sağlıkla parlayan ışıl ışıl bir cilt hayal değil. Cildin parlak ve güzel görünmesine yardımcı olacak en önemli..

Cilt Bakımı / Kadın389 views0 yorum
Cilt Kızarıklığı için Maske Tarifleri Cilt Kızarıklığı için Maske Tarifleri

Cilt kızarıklığı, yaz kış farketmeden sıcak havalarda yada soğuk havalarda görülmektedir. Hafif kaşıntı şeklinde de görülebilen bu kızarıklıklar, kadınları olumsuz etkiler altına alabilmektedir. Ancak evde hazırlayabileceğiniz bazı maskelerden faydalanarak bu..

Cilt Bakımı / Kadın249 views0 yorum
Cilt için Doğal Bakım Ürünleri ve Hazırlanışı Cilt için Doğal Bakım Ürünleri ve Hazırlanışı

Cilt Bakım Sırları: Güzel görünmek her kadının hakkı ve güzel ve bakımlı bir şekilde olmak içinde kadınlar sürekli farklı arayışlar içerisindedirler. Bizde sizler için cildinize dost olan, zarar vermeyecek olan..

Cilt Bakımı / Kadın126 views0 yorum
12
DMCA.com Protection Status