Cilt Bakımı

Cilt Lekelerinden Kurtulmak için 7 Adım Cilt Lekelerinden Kurtulmak için 7 Adım

Yüz güzelliği ve pürüzsüz bir cilt her kadının hayali. Güzellik artık hayal değil gerçeğin taaa kendisi ve gerçekle tanışmanın artık tam zamanı. Akne,can sıkan sivilceler ile Hamilelik dönemine ait lekeler..

Cilt Bakımı352 views0 yorum
Cilt, Tırnak ve Saçları Kışın Olumsuzluklardan Korumak için Uzman Tavsiyeleri Cilt, Tırnak ve Saçları Kışın Olumsuzluklardan Korumak için Uzman Tavsiyeleri

Hisar Intercontinental Hospital Dermatoloji Uzmanı Dr. Funda Ataman cilt, tırnak ve ve saçlarınızı kış mevsiminin soğuklarından korumak için önemli tavsiyelerde bulundu. Deri, tırnaklar ve saçlarımızın mevsim değişikliklerinden doğrudan etkilendiğini dile getiren..

Cilt Bakımı325 views0 yorum
Göz Altı Torbalarına Karşı Öneriler Göz Altı Torbalarına Karşı Öneriler

Bayanlar göz altı torbalarında  oluşan şişlik ve morluklardan dolayı sürekli şikayet ederler. Göz altında meydana gelen bu şikayetten kurtulabilmeniz için bir kaç öneri sunacağız sizlere. Faydalı olacağını umuyoruz. Göz altı..

Cilt Bakımı / Kadın339 views0 yorum
İvana Sert’in Güzellik ve Cilt Bakım Sırları İvana Sert’in Güzellik ve Cilt Bakım Sırları

İvana Sert, güzelliği, çekiciliği ve fit vücuduyla her zaman ön planda olmayı başaran ünlülerdendir. İvana Sert’in cilt bakımından, vücut bakımına, makyajından, saçlarına kadar her çeşit güzellik sırlarını öğrenerek sizde hayatınızda..

Cilt Bakımı / Kadın393 views0 yorum
Cilt Bakım Ürünleri Hangi Sırayla Kullanılmalıdır? Cilt Bakım Ürünleri Hangi Sırayla Kullanılmalıdır?

Cilt bakımı güzel görünmek isteyen her kadının en çok önem verdiği durumlardan bir tanesidir. Ancak yapılan makyaj hataları bazen istenmeyen sonuçlar doğurabiliyor. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için cilt bakımınızda..

Cilt Bakımı / Kadın339 views0 yorum
Göz Çevresi Kırışıklığı Nasıl Azaltılır Göz Çevresi Kırışıklığı Nasıl Azaltılır

Yaş ilerledikçe vücutta doğal olarak yıpranmaya başlar. Bu yıpranmalar yüzde, boyunda, göz çevrelerinde vs vs vs yerlerde gerçekleşir. Ancak alınabilecek tedbirlerle bu yıpranmayı azaltabilirsiniz. Düzenli bir şekilde uyumak çok önemlidir...

Cilt Bakımı / Kadın272 views0 yorum
Pudra Sürme Yöntemleri Pudra Sürme Yöntemleri

Bayanların günlük makyajlarının en önemli noktalarından bir tanesi de Pudra sürmektir. Pudra sürmek, makyajın en önemli noktalarından olduğu için doğru, bilinçli bir şekilde ve cilt tonuna en uygun olanı seçmek gerekir...

Cilt Bakımı / Kadın302 views0 yorum
Cilt Tipine Uygun Güneş Kremi Nasıl Seçilir? Cilt Tipine Uygun Güneş Kremi Nasıl Seçilir?

Cildi, Güneşin zararlı ışınlarından korumak için kremlerden faydalanırız. Bunun için, güneşe çıkmadan yaklaşık 20 dakika önce koruma faktörlü kreminizi sürmeniz gerekir. Çünkü güneş kremi; cildinizin erkenden yaşlanmasını, lekelenmesini ve kurumasını..

Kadın315 views0 yorum
Kusursuz Güzellik İçin Sırlar Kusursuz Güzellik İçin Sırlar

Pürüzsüz ve canlı bir cilt, sağlıklı ve bakımlı görünen bir vücut hayal değil. Bunun için belki bazı alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz; belki de yeni ve faydalı alışkanlıklar edinmelisiniz. Kusursuz güzelliği sağlamanın yöntemlerini..

Cilt Bakımı / Kadın242 views0 yorum
Seda Sayanın Güzellik Formülü Seda Sayanın Güzellik Formülü

Seda Sayanın güzellik sırları nedir? Ekranların sevilen simalarından Seda Sayan, yıllardır gözler önünde ve güzelliğinden bir şey kaybetmiyor. Her defasında, cildi için çok pahalı ve özel ürünler kullanmadığını belirten Sayan,..

Cilt Bakımı / Kadın2.051 views0 yorum
DMCA.com Protection Status