erkek

İnsanlar En Çok Kendisine Benzeyene Aşık Oluyor! İnsanlar En Çok Kendisine Benzeyene Aşık Oluyor!

İnsanlar en çok nasıl insanlara aşık oluyor diye bir soru sorulsa, kimileri güzel, yakışıklı olanlara, kimileri parası olanlara gibi daha bir çok durum söz konusudur. Ama uzmanlara göre insanlar en..

Yaşam313 views0 yorum
Bir Kızın Sevdiği Nasıl Anlaşılır Bir Kızın Sevdiği Nasıl Anlaşılır

Kız çok seviyorsa, sevdiği erkekten kaçmaya çalışır aynı ortamda bulunmaktan çekinir utanır kaçmaya çalışır. Bence hiç bir fark yok kız olsun erkek olsun iki tarafta severse utanır ama ve sevgisini belli..

Yaşam548 views0 yorum
Kadın ve Erkek Beyninin Farkları Kadın ve Erkek Beyninin Farkları

Independent gazetesinin yayınladığı araştırma, tipik bir erkek beynindeki sinir bağlantılarının, beynin aynı lobundaki ön ve arka tarafları arasında kurulduğunu, tipik bir kadın beyninde ise, sinir bağlantılarının daha ziyade sağ ve..

Kadın247 views0 yorum
Diyabete Karşı Günde 30 Dakika Yürüyün Diyabete Karşı Günde 30 Dakika Yürüyün

Diyabet Vakfı Başkanı Prof. Temel Yılmaz, Türkiye’de şeker hastalığının son 20 yılda 2 kat arrtğını söyledi. Yılmaz, gizli şeker döneminde günde 30 dakikalık yürüyüşün şeker hastalığını yüzde 56 oranında engellediğine..

Sağlık / Yaşam264 views0 yorum
Anlayışsız Kocaya Karşı Nasıl Davranmalı! Anlayışsız Kocaya Karşı Nasıl Davranmalı!

Çiftler arasındaki en önemli sorunlardan bir tanesi de anlayışsız, vurdum duymaz bir eşdir. Yapılan araştırmalarda, kadınlar en çok yakın arkadaşlarından ve komşularından memnunken, kendilerine en anlayışsız davranan kişilerin kocaları olduğunu söylüyorlar. Flört..

Kadın366 views0 yorum
Evlilikte Kadınların Tahammül Edemediği Durumlar Evlilikte Kadınların Tahammül Edemediği Durumlar

Sözlülük, nişanlılık dönemi derken iş geldi çattı evliliğe. Nikah masasına oturdunuz ve sevinçli bir şekilde nikah memurunun sorularına evet diye cevap verdiniz. Takılar takıldıktan sonra düğün merasimi bitti ve son..

Kadın / Yaşam221 views0 yorum
Erkeklerde Kısırlığın Nedenleri Erkeklerde Kısırlığın Nedenleri

Erkekte Kısırlığın Nedenleri? Erkekler de kısırlığın başlıca nedenleri, sperm üretim bozuklukları ve spermlerin yapısal bozukluklarıdır. Üretim bozuklukları: Erkek kısırlığı vakalarında spermin üretim ve olgunlaşma bozuklukları en sık rastlanılan durumdur. Üretim..

Sağlık / Yaşam219 views0 yorum
Kadın mı Erkek mi Daha Çabuk Aşık Olur Kadın mı Erkek mi Daha Çabuk Aşık Olur

İngiltere’de yapılan yeni araştırmalardan bir tanesi erkek ve kadınların aşık olmaları ile ilgili ilginç bilgileri ortaya çıkarıyor. Yapılan araştırma’da, insanların yüzde 50’sinin ilk görüşte aşık olduğunu ortaya koydu. Araştırmaya katılan..

Kadın / Yaşam330 views0 yorum
Evlilikte Kadın ve Erkeğin Aradığı Faktörler (Güven – Hoşgörü) Evlilikte Kadın ve Erkeğin Aradığı Faktörler (Güven – Hoşgörü)

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca yapılan araştırmada, evlilikte kadın ve erkekler hangi beklentiler içindedir araştırıldı. Erkekler ve kadınlar evlenilecek kişinin güzel veya yakışıklı olmasını diğer özelliklere kıyasla belirgin oranla daha az..

Kadın / Yaşam190 views0 yorum
Kadın ve Erkek Beyni Arasındaki Farklar Kadın ve Erkek Beyni Arasındaki Farklar

Kadın ve Erkek Beyni Kadınlar ve erkeklerin beyinler ile ilgili bir çok espri yapılır halk arasında. Bazıları komik aslında bilimsel yanlarının da olduğu ortada. Yapılan araştırmalar ile ilgili ve kadın..

Bilim387 views0 yorum
12
DMCA.com Protection Status