Filtreleme

Ebeveyn Kontrol Programı İndir: Qustodio Ücretsiz Ebeveyn Kontrol Programı İndir: Qustodio Ücretsiz

Ebeveyn Kontrol Programı İndir: Qustodio ücretsiz program. Qustodio ebeveyn kontrol programı, çocuğunuzun online faaliyetleri, sosyal ağlara katılımları, sohbet programları ve sörf davranışlarını izlemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Bir bakıma, çocuğunuzu..

Yazılım480 views0 yorum
Ebeveyn Kontrol Programı İndir: CyberPatrol Parental Controls Ebeveyn Kontrol Programı İndir: CyberPatrol Parental Controls

Ebeveyn Kontrol Programı İndir: CyberPatrol Parental Controls. CyberPatrol Parental Controls programı, K9 Web Protection gibi şiddet ve kötü amaçlı web sitelerini engellemeye, filtrelemeye yardımcı olur. Bu program sakıncalı web sitelerine erişimi..

Yazılım510 views0 yorum
Ebeveyn Kontol Programı İndir: K9 Web Protection Ebeveyn Kontol Programı İndir: K9 Web Protection

Ebeveyn Kontol Programı İndir: K9 Web Protection. K9 Web Protection ebeveyn kontrol programı Family Cyber ​​Alert yazılımı kadar güçlü değildir. Aslında ebeveyn kontrol programlarından hiç biri tam kontrol sağlayan Family Cyber ​​Alert..

Yazılım540 views0 yorum
Ebeveyn Kontol Programı İndir: Family Cyber Alert Ebeveyn Kontol Programı İndir: Family Cyber Alert

Ebeveyn Kontol Programı İndir: Family Cyber Alert. Family Cyber ​​Alert, çocuklarınız için bir çok web sitelerini engelleyebilirsiniz. Bilgisayarı çocuğunuzun kullanımı sırasında ekran görüntülerini alabilirsiniz. Çocuğunuzun bilgisayarı kullanmakta olduğu tüm sürecin..

Yazılım1.573 views1 yorum
DMCA.com Protection Status