Firefox

Chrome mu, Firefox mu, IE mi? Sizce Hangisi? Chrome mu, Firefox mu, IE mi? Sizce Hangisi?

Popüler web tarayıcıları artık web sitelerine giriş yapmak için kullandığınız parolaları yönetmenizi sağlayan bir parola yöneticisiyle geliyorlar. Peki bu parola yöneticileri ne kadar iyi? Her web tarayıcısının parola yöneticisinin sunduğu..

Haber33 views0 yorum
Mozilla Firefox 23 Final Sürümü İndir Mozilla Firefox 23 Final Sürümü İndir

Daha önce Mozilla Firefox yeni logosuyla karşımıza çıkmıştı. İşte yenilenen logosuyla Firefox 23‘ün final sürümü, Mozilla’nın FTP sunucusunda indirmeye sunuldu. Son sürüm, güvenlik için kaldırılan bazı seçenekler, “Paylaş” düğmesi API’sı..

Teknoloji5 views0 yorum
Facebook Gizlilik Ayarlarını Yönetme: Ücretsiz Firefox Eklentisi Facebook Gizlilik Ayarlarını Yönetme: Ücretsiz Firefox Eklentisi

Facebook ekip sitesinde yeni güncelleştirmeleri getirerek ve her güncelleme ile gizlilik ayarlarının değiştirilmesi gerekir ve bu aslında çok kasvetli, can sıkıcı bir iştir. Facebook hesabınızın güvenliğine dikkat etmek her zaman..

PC Dersleri / VeHayat / Yazılım3 views0 yorum
Mozilla Yeni Sürümü – Firefox with MSN İndir Mozilla Yeni Sürümü – Firefox with MSN İndir

Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinde MSN günlük keyfini yaşamak için Firefox, özelleştirilmiş bir sürümünü yayımladı. Firefox with MSN olarak adlandırılan, tarayıcı varsayılan arama Bing motoru vardır, varsayılan giriş sayfası olarak MSN mevcut...

VeHayat / Yazılım1 views0 yorum
Windows 8 de Firefox Metro Ayarları Nasıl Açılır? Windows 8 de Firefox Metro Ayarları Nasıl Açılır?

Geçen hafta Windows 8 için Metro stil arayüzüne sahip Firefox yeni sürümü hakkında bilgi verdik. Ayrıca, varsayılan tarayıcı olarak Firefox ayarlamayı ve Windows 8 Firefox Metro sürümünü etkinleştirmeyi gösterdik. (Windows..

PC Dersleri2 views0 yorum
Windows 8 İçin Firefox İndir: Modern Metro Stil Mozilla Firefox Windows 8 İçin Firefox İndir: Modern Metro Stil Mozilla Firefox

Mozilla, Windows 8 için bir Firefox Modern UI (Metro UI) içeren Firefox 18.0a1 sürümünü yayımladı. Bu sürüm şuan beta aşamasında, kararlı final sürümü yakında yayınlanacak. Final sürümü yayınlanıncaya kadar Windows..

Yazılım24 views0 yorum
Mozilla Firefox da PDF Dosyaları Nasıl Açılır? – Resimli Anlatım Mozilla Firefox da PDF Dosyaları Nasıl Açılır? – Resimli Anlatım

Bilgisayar kullanıcılarının Mozilla Firefox dan daha fazla Google Chrome tarayıcısını kullanma nedenleri vardır. Birçok Firefox kullanıcının Chrome’a geçiş nedenlerinden biri de PDF dosyaları için destek eksikliği. Google Chrome aksine, Firefox,..

PC Dersleri145 views3 yorum
En İyi ve En Çok Kullanılan Tarayıcı Hangisi En İyi ve En Çok Kullanılan Tarayıcı Hangisi

Bugün hemen hemen bir çok evde İnternet mevcut.Peki siz hangi tarayıcıyla İnternette dolaşıyorsunuz. İnternet Explorer 9 , Firefox 15 yada Chrome 21 mi. Hangi tarayıcıyı tercih ediyorsunuz. Yazı dizimizde sizlere..

Yazılım33 views0 yorum
Mozilla Firefox OS’u Bilgisayarda Kullanmanın Yolları Nelerdir Mozilla Firefox OS’u Bilgisayarda Kullanmanın Yolları Nelerdir

Mozilla Firefox OS 2013’den itibaren ilk olarak Brezilya’da tüketiciyle buluşacaktı. Mozilla test aşmasındaki Firefox OS’u kullanma şansını tüketicilere sunuyor. Firefox OS Şimdi ise Mozilla, Firefox OS’un test aşamasındaki yapılarını kullanma..

Haber3 views0 yorum
Mozilla: Firefox 14 Yayında Türkçe İndir! Ücretsiz Mozilla: Firefox 14 Yayında Türkçe İndir! Ücretsiz

Popüler web tarayıcısı Firefox en son sürümü olan Firefox 14’ü indirmeye sundu. Son sürümdeki yenilikler arasında Google aramasının artık HTTPS bağlantısını kullanması, OS X Lion için tam ekran desteği ve..

Haber1 views0 yorum
12
DMCA.com Protection Status