İnternet

İnternette 60 Saniyede Neler Yapılıyor? İnternette 60 Saniyede Neler Yapılıyor?

Hayatımızın en büyük parçası haline gelen İnternette her 60 saniye (1 dakika) içerisinde neler yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Evet İnternette her 60 saniyede çok büyük şeyler yaşanıyor. Öyle ki..

Yaşam56 views0 yorum
Evde Yaşanan İnternet Sorunlarına Dair İpuçları! Evde Yaşanan İnternet Sorunlarına Dair İpuçları!

Her odadan İnternet çekmeyince işleriniz veya oyun keyfiniz yarım mı kalıyor? Sorun elbette çözümsüz değil. Baştan aşağı tüm evi gezip  hangi noktadan en iyi bağlantı sağlayabilirim derdi,kablosuz ağ genişletici ürünleri ile  son buluyor! Bir elinizde akıllı..

Teknoloji48 views0 yorum
İnternet Nedir? İnternet ve WWW Kelimesinin Açılımı Nedir? Sözlükte İnternet İnternet Nedir? İnternet ve WWW Kelimesinin Açılımı Nedir? Sözlükte İnternet

İnternet, dünya üzerindeki bilgisayar ağlarının birbirleri ile bağlanması sonucu ortaya çıkmış olan, herhangi bir sınırlaması ve yöneticisi olmayan internasyonel bir bilgisayar ve bilgi iletişim ağıdır. TDK, İnternet sözcüğüne karşılık olarak..

Teknoloji887 views0 yorum
İnternet Buzdolabına Girdi! İnternet Buzdolabına Girdi!

Arçelik’in yeni buzdolabı, mutfaktaki kullanımın yanı sıra üzerinde bulunan tablet ekranı ile kablosuz olarak internete girmeye imkan tanıyor.Arçelik buzdolabı serisinin en yeni üyelerinden 8860 SBS NY buzdolabı, üstün özellikleriyle dikkat..

Teknoloji22 views0 yorum
Kitle İletişim Araçlarının Toplum Hayatındaki Önemi – Kitle İletişim Araçlarının Özellikleri Kitle İletişim Araçlarının Toplum Hayatındaki Önemi – Kitle İletişim Araçlarının Özellikleri

Kitle iletişim araçları; haber ve bilgi verme amacı başta olmak üzere, eğitmek ve eğlendirmek gibi amaçlar taşıyan, belirli bir okuyucu kitlesine, belirli aralıklarla ya da sürekli olarak ulaşan araçlardır. Teknolojik..

Kültür & Sanat119 views0 yorum
İnternetin İcadı – Kim Neden ve Nasıl Buldu İnternetin İcadı – Kim Neden ve Nasıl Buldu

İnternetin bulunması ile ilgili Vinton Cerf adında, 1970’li yıllarda üniversiteyi yeni bitirmiş, yirmili yaşlarının sonunda bir matematik mühendisinden bahsetmek gerek. Amerikan Savunma Bakanlığı ve bazı Amerikan Üniversiteleri tarafından başlatılan bir..

Kültür & Sanat80 views0 yorum
İnternette Güvenli Alışveriş İçin 11 Altın Kural İnternette Güvenli Alışveriş İçin 11 Altın Kural

Geçen yıla göre bu yıl internetten yapılan alışveriş artış gösterdi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Türkiye’nin 2011’de 23 milyar lira olan e-ticaret hacminin bu yılın ilk yarısında 25 milyar..

Kadın / VeHayat49 views0 yorum
En İyi ve En Çok Kullanılan Tarayıcı Hangisi En İyi ve En Çok Kullanılan Tarayıcı Hangisi

Bugün hemen hemen bir çok evde İnternet mevcut.Peki siz hangi tarayıcıyla İnternette dolaşıyorsunuz. İnternet Explorer 9 , Firefox 15 yada Chrome 21 mi. Hangi tarayıcıyı tercih ediyorsunuz. Yazı dizimizde sizlere..

Yazılım93 views0 yorum
Eski Çağlardan Günümüze İletişim Araçları Eski Çağlardan Günümüze İletişim Araçları

Geçmişten Günümüze Haberleşme Araçları – İletişim Araçları Nelerdir? – İletişimin Tarihçesi Geçmişten günümüze kadar pek çok iletişim araçları kullanılmıştır.Bizde bu yazımızda ilk çağdan itibaren kullanılan haberleşme araçlarını sizlerle paylaşacağız. İlk..

Teknoloji / Yaşam138 views0 yorum
Acrylic DNS Proxy İle İnternet Bağlantı Hızını Artırma Acrylic DNS Proxy İle İnternet Bağlantı Hızını Artırma

İnternet Bağlantı Hızını Artırma Programı İndir: Acrylic DNS Proxy Tarama hızı bir çok faktöre bağlıdır – tarayıcıları ve bant genişliği tipi bunlardan sadece birkaçı olabilir. Bu yazımızda, İnternet Bağlantısı hızlandırmak için..

PC Dersleri / VeHayat / Yazılım88 views0 yorum
12
DMCA.com Protection Status