iPad

iPhone / iPad için Ingress Oyunu İndir iPhone / iPad için Ingress Oyunu İndir

Ingress, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlardan sonra şimdi de iOS platformunda iPhone ve iPad için kullanıma sunuldu. Peki nedir bu Ingress? Ingress iPhone ve iPad akıllı telefonlarınız ile oynayabileceğiniz bir..

iOS278 views0 yorum
iDiziFilm – Dizi ve Film İzleme Uygulaması (iOS) iDiziFilm – Dizi ve Film İzleme Uygulaması (iOS)

iOS için Ücretsiz Dizi ve Film İzleme Uygulaması İndir iDiziFilm, iOS kullanıcıları için sunulan yüksek kaliteli bir şekilde canlı olarak televizyon, dizi ve film izlemenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Ücretli..

iOS709 views0 yorum
Jungle Journey: Tiger Run – Koşu Oyunu (iOS) Jungle Journey: Tiger Run – Koşu Oyunu (iOS)

Jungle Journey:Tiger Run, iPhone ve iPad telefonlarınız ile oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyunun baş mimarı yavru bir Kaplan’dır. Oyundaki amacınız çıkacağınız yolculukta tehlikelerden korumaya çalışmak ve en..

Oyun198 views0 yorum
FairyFail – Bulmaca Oyunu (İOS) FairyFail – Bulmaca Oyunu (İOS)

iPhone ve iPad için Bulmaca Oyunu İndir FairyFail, İOS kullanıcıları için geliştirilmiş olan ücreti oyunlardan olup ancak vereceğiniz paraya değeceğine inandığım oyunlardan bir tanesi. Oyun yapı olarak Angry Birds oyunuyla..

Oyun201 views0 yorum
Flipagram – Video Düzenleme Uygulaması (İOS) Flipagram – Video Düzenleme Uygulaması (İOS)

Flipagram uygulaması bir video düzenleme uygulamasıdır. Uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Video düzenleme işlemini çok kolay bir hale getiren Flipagram iOS cihazınızın fotoğraf galerisi ile Facebook veya Instagram’daki fotoğraf albümlerinde yer..

iOS317 views0 yorum
Yandex Navigasyon Uygulaması (İOS) Yandex Navigasyon Uygulaması (İOS)

iPhone, iPad ve iPod Touch için Yandex Navigasyon İndir Navigasyon uygulamaları araba kullanıcıları için mükemmel bir uygulama. Çileye dönüşen trafiğin üstesinden navigasyon uygulamaları sayesinde aşılabiliyor. Yandex‘de kendi navigasyon uygulamasını ücretsiz..

iOS336 views0 yorum
Tavla Plus İndir – Bedava Türkçe Tavla Oyunu Tavla Plus İndir – Bedava Türkçe Tavla Oyunu

iPhone ve iPad için Tavla Oyunu İndir Tavla Plus, iPhone ve iPad telefonlarınız ile oynayabileceğiniz bir tavla oyunudur. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tavla Plus ile tavla oynamanın keyfini çıkarın. Tavla..

Oyun405 views0 yorum
iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Candy Crush Saga – Ücretsiz Bulmaca Oyunu iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Candy Crush Saga – Ücretsiz Bulmaca Oyunu

Candy Crush Saga, hem Facebook üzerinden hem de normal akıllı telefon meodellerine indirilerek oynanabilen oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyun telefona indirilerek oynanabiliyor ancak oyunda belli seviyelere gelindiğin de kilit açmak..

Oyun212 views0 yorum
iPhone ve iPad İçin Real Basketball İndir – Ücretsiz Basketbol Oyunu iPhone ve iPad İçin Real Basketball İndir – Ücretsiz Basketbol Oyunu

Real Basketball, oyunu İOS kullanıcıları için geliştirilmiş olan eğlenceli bir basketbol oyunudur. Eğlenmek istediğiniz de, canınız sıkıldığının da veya oyun oynamayı sevenler için oldukça eğlenceli bir oyundur. Yeteneklerini sınamak istemezmisiniz?..

Oyun179 views0 yorum
iPhone ve iPad İçin Photo Wonder İndir – Fotoğraf Efektlendirme Uygulaması iPhone ve iPad İçin Photo Wonder İndir – Fotoğraf Efektlendirme Uygulaması

Photo Wonder, iPhone ve iPad kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir fotoğraf efektlendirme uygulamasıdır. Sizde bir iPhone veya iPad sahibi iseniz bu uygulama sayesinde telefonunuz ile çektiğiniz uygulamalarınızı farklı şekillerde düzenleyebilir ve..

iOS / Mobil242 views0 yorum
DMCA.com Protection Status