kadın

İnsanlar En Çok Kendisine Benzeyene Aşık Oluyor! İnsanlar En Çok Kendisine Benzeyene Aşık Oluyor!

İnsanlar en çok nasıl insanlara aşık oluyor diye bir soru sorulsa, kimileri güzel, yakışıklı olanlara, kimileri parası olanlara gibi daha bir çok durum söz konusudur. Ama uzmanlara göre insanlar en..

Yaşam314 views0 yorum
Östrojen Azalması Kadınlarda Saç Kayıplarının Sebebi! Östrojen Azalması Kadınlarda Saç Kayıplarının Sebebi!

Estecenter Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erkut Özdamar, kadınlarda saç kayıplarının yüzde 80’nin nedenin erkeklik hormonundan kaynaklandığını söyledi. Kadınlarda saç kaybının sebebini teşhis etmenin zor olduğunu belirten Özdamar,doğum, stres, tiroid bezi salgı bozukluklarının da saç dökülmelerine neden olabileceğini vurguladı. Op...

Kadın348 views0 yorum
Genital Temizlik’de Bilinmesi Gerekenler! Genital Temizlik’de Bilinmesi Gerekenler!

Medical Park Samsun Hastanesi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Abdullah Açıkgöz, genital hijyen kuralları ile ilgili uyarıda bulunarak, “Kadınlarda tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonundan korunmada belki de en etkili yöntem genital hijyene..

Sağlık / Yaşam267 views0 yorum
Kadın ve Erkek Beyninin Farkları Kadın ve Erkek Beyninin Farkları

Independent gazetesinin yayınladığı araştırma, tipik bir erkek beynindeki sinir bağlantılarının, beynin aynı lobundaki ön ve arka tarafları arasında kurulduğunu, tipik bir kadın beyninde ise, sinir bağlantılarının daha ziyade sağ ve..

Kadın248 views0 yorum
Diyabete Karşı Günde 30 Dakika Yürüyün Diyabete Karşı Günde 30 Dakika Yürüyün

Diyabet Vakfı Başkanı Prof. Temel Yılmaz, Türkiye’de şeker hastalığının son 20 yılda 2 kat arrtğını söyledi. Yılmaz, gizli şeker döneminde günde 30 dakikalık yürüyüşün şeker hastalığını yüzde 56 oranında engellediğine..

Sağlık / Yaşam266 views0 yorum
Anlayışsız Kocaya Karşı Nasıl Davranmalı! Anlayışsız Kocaya Karşı Nasıl Davranmalı!

Çiftler arasındaki en önemli sorunlardan bir tanesi de anlayışsız, vurdum duymaz bir eşdir. Yapılan araştırmalarda, kadınlar en çok yakın arkadaşlarından ve komşularından memnunken, kendilerine en anlayışsız davranan kişilerin kocaları olduğunu söylüyorlar. Flört..

Kadın370 views0 yorum
Evlilikte Kadınların Tahammül Edemediği Durumlar Evlilikte Kadınların Tahammül Edemediği Durumlar

Sözlülük, nişanlılık dönemi derken iş geldi çattı evliliğe. Nikah masasına oturdunuz ve sevinçli bir şekilde nikah memurunun sorularına evet diye cevap verdiniz. Takılar takıldıktan sonra düğün merasimi bitti ve son..

Kadın / Yaşam222 views0 yorum
SILHOUETTE SOFT Nedir? Nasıl Uygulanır SILHOUETTE SOFT Nedir? Nasıl Uygulanır

SILHOUETTE SOFT, daha bir yıl olalı estetik dünyasına girmiş olan kadınları daha genç gösterecek olan yeni bir güzellik yöntemidir. Öyle ki sadece 30 dakika süren bu güzellik yöntemi sizi daha..

Cilt Bakımı / Kadın362 views0 yorum
Kadınları Etkilemenin Anahtarı Nedir? Kadınları Etkilemenin Anahtarı Nedir?

Kadınları etkilemenin anahtarı nedir? Kadınları etkileyen en önemli faktörün ne olduğunu merak ediyormusunuz? Yapılan bir araştırma da kadınların mı yoksa erkeklerin mi daha çabuk aşık olduklarını belirlemenin yanı sıra, kadınları..

Genel / Kadın213 views0 yorum
Kadın mı Erkek mi Daha Çabuk Aşık Olur Kadın mı Erkek mi Daha Çabuk Aşık Olur

İngiltere’de yapılan yeni araştırmalardan bir tanesi erkek ve kadınların aşık olmaları ile ilgili ilginç bilgileri ortaya çıkarıyor. Yapılan araştırma’da, insanların yüzde 50’sinin ilk görüşte aşık olduğunu ortaya koydu. Araştırmaya katılan..

Kadın / Yaşam331 views0 yorum
DMCA.com Protection Status