kadın erkek

Evlilikte Kadınların Tahammül Edemediği Durumlar Evlilikte Kadınların Tahammül Edemediği Durumlar

Sözlülük, nişanlılık dönemi derken iş geldi çattı evliliğe. Nikah masasına oturdunuz ve sevinçli bir şekilde nikah memurunun sorularına evet diye cevap verdiniz. Takılar takıldıktan sonra düğün merasimi bitti ve son..

Kadın / Yaşam221 views0 yorum
Kadın mı Erkek mi Daha Çabuk Aşık Olur Kadın mı Erkek mi Daha Çabuk Aşık Olur

İngiltere’de yapılan yeni araştırmalardan bir tanesi erkek ve kadınların aşık olmaları ile ilgili ilginç bilgileri ortaya çıkarıyor. Yapılan araştırma’da, insanların yüzde 50’sinin ilk görüşte aşık olduğunu ortaya koydu. Araştırmaya katılan..

Kadın / Yaşam330 views0 yorum
Evlilikte Kadın ve Erkeğin Aradığı Faktörler (Güven – Hoşgörü) Evlilikte Kadın ve Erkeğin Aradığı Faktörler (Güven – Hoşgörü)

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca yapılan araştırmada, evlilikte kadın ve erkekler hangi beklentiler içindedir araştırıldı. Erkekler ve kadınlar evlenilecek kişinin güzel veya yakışıklı olmasını diğer özelliklere kıyasla belirgin oranla daha az..

Kadın / Yaşam190 views0 yorum
Evlilikte Mutluluğun Sırları – Mutlu Olabilmek İçin? Evlilikte Mutluluğun Sırları – Mutlu Olabilmek İçin?

Her insan hayatta mutlu olmak ister. Ama gel gör ki bazen hayat şartları, bazen evlilikte yaşanan sorunlar vs durumlar insanı hayatta mutsuzluğa itebiliyor. Yazı dizimizde evli erkekler için mutlu olabilmenin..

Kadın / Yaşam191 views0 yorum
DMCA.com Protection Status