Kalem

Hat Sanatı Nedir? Hat Sanatında Kullanılan Malzemeler Hat Sanatı Nedir? Hat Sanatında Kullanılan Malzemeler

Hat sanatı, hüsnühat veya kaligrafi yazı sistemleri ve yazı öğeleri kullanılarak geliştirilen, sıklıkla dekoratif amaçla kullanılan, bir görsel sanat türüdür. Bu sanat dalının çağdaş bir tanımı ise “işaretlere anlamlı, ahenkli..

Kültür & Sanat422 views0 yorum
Kalemin İcadı ve Bulunuşu Kalemin İcadı ve Bulunuşu

Ortaçağ dönemlerinde insanlar, bir şeyleri işaretleyebilmek amacı ile kurşun ve gümüş sopacıkları kullanırlardı. Ancak bu uygulama, çizim yapmak için kesinlikle uygun bir uygulama değildi. 15.YY başlarında günümüzün kurşun kaleminin icadı..

Kültür & Sanat679 views0 yorum
Özet Nasıl Çıkarılır – İyi Bir Özet Nasıl Çıkarabilirim Özet Nasıl Çıkarılır – İyi Bir Özet Nasıl Çıkarabilirim

Özet nasıl çıkarılır. Özellikle okuyan öğrenciler açısından özet çıkarmak oldukça önemli bir durumdur. Okuduğunu anlamanın somut göstergesi özet çıkarabilmektir. Özetleme, bir bakıma metni kısaltma işlemidir. Ancak bu kısaltma metindeki temel..

Kültür & Sanat1.160 views6 yorum
Genius Touch Pen 100L Dokunmatik Ekran Kalemleri, Özellikleri, Fiyatı Genius Touch Pen 100L Dokunmatik Ekran Kalemleri, Özellikleri, Fiyatı

Genius kapasitif dokunmatik ekranlar için geliştirdiği Touch Pen 100L ismindeki kalemler, dokunmatik ekranlı telefon kullanıcıları için yenilikleride yanında getiriyor. Genius Touch Pen 100L Hangi yenilikleri getiriyor; Süper yumuşak ve esnek..

Haber298 views0 yorum
DMCA.com Protection Status