MAC

Fliqlo: Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu İndir Fliqlo: Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu İndir

Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu Windows işletim sisteminiz için mevcut bir çok ekran koruyucu vardır. Çoğu ekran koruyucu da hep aynı oluyor. Bir yerden sonra artık sıkılmaya..

Genel / VeHayat / Yazılım981 views0 yorum
Mac’mi Daha İyi Yoksa PC’mi Mac’mi Daha İyi Yoksa PC’mi

Tasarım, sağlamlık ve güvenlik gibi sebepler uzun zamandır Apple’ın Macintosh kullanmak için öne sürdüğü sebepler. Bu sebeplerin her biri tercih yaparken herkesin dikkate aldığı konular. Peki Mac, tüm bu konularda..

Teknoloji233 views0 yorum
MAC İçin Scorched 3D Oyunu İndir – Strateji Oyunu (Topçu Oyunu) MAC İçin Scorched 3D Oyunu İndir – Strateji Oyunu (Topçu Oyunu)

MAC İçin Scorched 3D Oyunu İndir – Strateji Oyunu (Topçu Oyunu) Scorched 3D strateji oyunun MAC OS X işletim sistemi için yeni sürümü Scorched 3D v43.3d yayınlandı. Scorched 3D basit bir sıra tabanlı..

Oyun164 views0 yorum
GameMaker İndir: Oyun Yapma, Geliştirme Programı GameMaker İndir: Oyun Yapma, Geliştirme Programı

GameMaker İndir: Oyun Yapma Programı Oyun geliştirme için yeni misiniz? Oyunlar için büyük fikirleriniz mi var, ama onları gerçeğe dönüştürmek için programlama yeteneğiniz mi yok? Yoksa sadece oyun geliştirme sürecini..

Yazılım215 views0 yorum
Android: Maçkolik Uygulaması İndir – Ücretsiz Android: Maçkolik Uygulaması İndir – Ücretsiz

Sporla ilgili aradığınız bir çk şeyi bu uygulamada bulabilirsiniz. Canlı sonuçlar ve daha fazlası. Dünya liglerini takip etmek çok kolay. Mackolik Android uygulaması ile tüm dünya liglerini takip edin. Türkiye’nin..

Android319 views0 yorum
MAC OS X de chflags Kullanarak Dosya Gizleme MAC OS X de chflags Kullanarak Dosya Gizleme

MAC bilgisayarınızda hızlıca dosyalarınızı gizlemek ister misiniz? Klasörleri gizlediğiniz gibi tek tek dosyaları gizleyebilirsiniz. Komut satırı aracı chflags kullanarak dosya gizlemeyi göreceksiniz. Terminal’i başlatın /Applications/Utilities/ ve aşağıdaki komut söz dizimini kullanın. chflags..

PC Dersleri233 views0 yorum
PC ve MAC Üzerinde Android 4.0 ICS Çalıştırma – Resimli Anlatım PC ve MAC Üzerinde Android 4.0 ICS Çalıştırma – Resimli Anlatım

PC ve MAC Üzerinde Android 4.0 ICS Çalıştırma – Resimli Anlatım. Geçen günler de BlueStacks ile MAC üzerinde Android oyunları ve uygulamaları çalıştırma uygulaması ile ilgi bilgi vermiştim. Bugün de Android Ice..

PC Dersleri / VeHayat288 views1 yorum
BlueStacks İle MAC de Android Oyunları, Uygulamaları Çalıştırma BlueStacks İle MAC de Android Oyunları, Uygulamaları Çalıştırma

Android uygulamaları, oyunları MAC üzerinde de çalıştırmak ister misiniz? BlueStacks programı ile yapabilirsiniz. BlueStacks MAC üzerinde Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmanızı sağlayan bir sanallaştırma aracıdır. Bağımsız ve sanal makine de Android ICS çalıştırmaya..

Android / iOS / VeHayat / Yazılım306 views0 yorum
iOS 5.1.1 İçin Absinthe 2.0 Jailbreak İndir – Direkt İndirme Linkleri iOS 5.1.1 İçin Absinthe 2.0 Jailbreak İndir – Direkt İndirme Linkleri

iOS 5.1.1 İçin Absinthe 2.0 Jailbreak İndir – Windows, MAC ve Linux için direkt indirme linkleri aşağıda mevcuttur. Merakla beklenen Absinthe 2.0 jailbreak JailbreakDreamTeam tarafından piyasaya sürülmüştür. Programı iPad, iPad..

Yazılım261 views0 yorum
Instagram Fotoğrafları Ekran Koruyucu Yapma Uygulaması Instagram Fotoğrafları Ekran Koruyucu Yapma Uygulaması

Screenstagram: İnstagram Fotoğrafları Ekran Koruyucu Yapma Uygulaması Instagram uygulamasını herkes hemen hemen kullanmıştır. Çektiğiniz fotoğraflara kaliteli efektler uygulamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama. Peki Instagram uygulaması ile oluşturduğunuz fotoğrafları ekran koruyucu..

Yazılım255 views0 yorum
DMCA.com Protection Status