MAC OS X

Fliqlo: Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu İndir Fliqlo: Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu İndir

Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu Windows işletim sisteminiz için mevcut bir çok ekran koruyucu vardır. Çoğu ekran koruyucu da hep aynı oluyor. Bir yerden sonra artık sıkılmaya..

Genel / VeHayat / Yazılım981 views0 yorum
MAC İçin Scorched 3D Oyunu İndir – Strateji Oyunu (Topçu Oyunu) MAC İçin Scorched 3D Oyunu İndir – Strateji Oyunu (Topçu Oyunu)

MAC İçin Scorched 3D Oyunu İndir – Strateji Oyunu (Topçu Oyunu) Scorched 3D strateji oyunun MAC OS X işletim sistemi için yeni sürümü Scorched 3D v43.3d yayınlandı. Scorched 3D basit bir sıra tabanlı..

Oyun164 views0 yorum
GameMaker İndir: Oyun Yapma, Geliştirme Programı GameMaker İndir: Oyun Yapma, Geliştirme Programı

GameMaker İndir: Oyun Yapma Programı Oyun geliştirme için yeni misiniz? Oyunlar için büyük fikirleriniz mi var, ama onları gerçeğe dönüştürmek için programlama yeteneğiniz mi yok? Yoksa sadece oyun geliştirme sürecini..

Yazılım215 views0 yorum
MAC OS X de chflags Kullanarak Dosya Gizleme MAC OS X de chflags Kullanarak Dosya Gizleme

MAC bilgisayarınızda hızlıca dosyalarınızı gizlemek ister misiniz? Klasörleri gizlediğiniz gibi tek tek dosyaları gizleyebilirsiniz. Komut satırı aracı chflags kullanarak dosya gizlemeyi göreceksiniz. Terminal’i başlatın /Applications/Utilities/ ve aşağıdaki komut söz dizimini kullanın. chflags..

PC Dersleri233 views0 yorum
PC ve MAC Üzerinde Android 4.0 ICS Çalıştırma – Resimli Anlatım PC ve MAC Üzerinde Android 4.0 ICS Çalıştırma – Resimli Anlatım

PC ve MAC Üzerinde Android 4.0 ICS Çalıştırma – Resimli Anlatım. Geçen günler de BlueStacks ile MAC üzerinde Android oyunları ve uygulamaları çalıştırma uygulaması ile ilgi bilgi vermiştim. Bugün de Android Ice..

PC Dersleri / VeHayat288 views1 yorum
BlueStacks İle MAC de Android Oyunları, Uygulamaları Çalıştırma BlueStacks İle MAC de Android Oyunları, Uygulamaları Çalıştırma

Android uygulamaları, oyunları MAC üzerinde de çalıştırmak ister misiniz? BlueStacks programı ile yapabilirsiniz. BlueStacks MAC üzerinde Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmanızı sağlayan bir sanallaştırma aracıdır. Bağımsız ve sanal makine de Android ICS çalıştırmaya..

Android / iOS / VeHayat / Yazılım306 views0 yorum
MAC İçin LastPass Türkçe İndir: Ücretsiz Şifreleme Programı MAC İçin LastPass Türkçe İndir: Ücretsiz Şifreleme Programı

MAC İçin LastPass Türkçe İndir: Ücretsiz Şifreleme Programı. LastPass ücretsiz Türkçe şifreleme programının MAC OS X işletim sistemi ile uyumlu sürümü. LastPass programı ücretsiz bir parola yöneticisidir. LastPass programı ile artık şifre..

Yazılım179 views0 yorum
MAC İçin Mikogo İndir: Uzak Masaüstü Bağlantı Programı MAC İçin Mikogo İndir: Uzak Masaüstü Bağlantı Programı

MAC İçin Mikogo İndir: Ücretsiz Uzak Masaüstü Bağlantı Programı. Mikogo programının MAC PC ler için uyumlu sürümüdür. MAC PC nizden uzaktan bağlantı yapmak istiyorsanız ideal bir program. Mikogo programı iki PC arasından..

Yazılım213 views0 yorum
UFO: Alien Invasion 2.4 Ücretsiz Oyunu İndir – Strateji Oyunu UFO: Alien Invasion 2.4 Ücretsiz Oyunu İndir – Strateji Oyunu

UFO: Alien Invasion 2.4 ücretsiz, bedava oyunu İndir – PC ve MAC OS X için strateji oyunu. Alien Invasion açık kaynak kodlu ücretsiz bir strateji oyunu. Oyun geliştiricileri tarafından da..

Oyun261 views0 yorum
MAC, iPhone, iPad İçin Yüksek Çözünürlüklü Duvar Kağıtları MAC, iPhone, iPad İçin Yüksek Çözünürlüklü Duvar Kağıtları

MAC OS X ve iOS işletim sistemleri (iPhone, iPad) için bir birinden güzel yüksek çözünürlük duvar kağıtlarını ücretsiz olarak indireilirsiniz. Mac, iPhone, iPad arka planı güzelleştirmek için mükemmel 9 duvar..

Foto Galeri / Teknoloji / VeHayat382 views0 yorum
DMCA.com Protection Status