Nasıl Anlaşılır

Üstün Zeka Nasıl Anlaşılır? İşte Üstün Zeka Üstün Zeka Nasıl Anlaşılır? İşte Üstün Zeka

Üstün Zeka Nasıl Anlaşılır? Zeka kavramını anlamak içinde zeki olmak gerekir. Hacettepe Üniversitesi araştırmacıları, üstün zekalı çocuklarla dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu bulunan çocukların beyin yapılarını Türkiye’de ilk kez fonksiyonel..

Kültür & Sanat29 views0 yorum
Aşık Erkek Nasıl Anlaşılır? Aşık Olan Erkeğin Davranışları! Aşık Erkek Nasıl Anlaşılır? Aşık Olan Erkeğin Davranışları!

Aşık olan erkek nasıl davranır? Aşık erkek nasıl anlaşılır? Aşık olan erkeğin davranışları. Özellikle genç kızlar kendisine aşık olan erkekleri anlamak ister. O yüzden kafalarında tek bir soru vardır; Bir..

Kadın102 views0 yorum
Gebelikte (Hamilelikte) Erken Doğum Nasıl Anlaşılır Gebelikte (Hamilelikte) Erken Doğum Nasıl Anlaşılır

Hamilelerde erken doğum nasıl anlaşılır. Gebe bir kadının erken doğum yapacağı nasıl belli olur. Erken doğumdan önce ne tür belirtiler erken doğum olacağının habercidir. Yazı dizimizde sizlere erken doğumun olacağı..

Kadın30 views0 yorum
Bebeğin İshal Olduğunu Nasıl Anlarsınız Bebeğin İshal Olduğunu Nasıl Anlarsınız

Bebeklerin ishal olduğunu nasıl anlarsınız. İshal normal tuvalet ihtiyacının daha fazlası anlamındadır. Henüz ek gıdalara geçilmemiş,anne sütü ile beslenen bebeklerde 7-8 kez sarı suluca kaka normaldir. Yazı dizimizde sizlere bebeklerin..

Sağlık22 views0 yorum
Meme Kanseri Olduğumu Nasıl Anlarım? Meme Kanseri Belirtileri Meme Kanseri Olduğumu Nasıl Anlarım? Meme Kanseri Belirtileri

Kadınların korkulu rüyalarından biri de meme kanseridir. Kadın sağlığı açısından en tehlikeli hastalıklardan biridir. Erken tanı be tedavi her zaman sağlık için önemlidir. Peki kendimiz bu durumu anlayabilir miyiz? Evet..

Sağlık47 views0 yorum
Gebelik (Hamilelik) Belirtileri Nelerdir? Gebelik (Hamilelik) Belirtileri Nelerdir?

Kadınlarda hamilelik belirtileri kadından kadına farklılıklar gösterebiliyor. Mesela bazı kadınlarda belirtiler daha az şiddetlidir ve belirtilerin bazıları hiç görülmeyebilirde.Kadınların hamile kaldıklarının en belirgin özelliği adet gecikmesidir. Bazı zamanlarda ilk belirti..

Kadın20 views0 yorum
Gebelikte (Hamilelikte) Karında Şişkinlik, Hazımsızlık (Dispepsi) Nedenleri, Tedavisi Gebelikte (Hamilelikte) Karında Şişkinlik, Hazımsızlık (Dispepsi) Nedenleri, Tedavisi

Karında şişkinlik hamile kalmadan öncede hamile kalındıktan sonrada yaşanabilen bir rahatsızlıktır. Karında şişkinlik, mide yanması, bulantı vb şikayetlerin genel adı Dispepsidir. Yazımızda sizlere karında şişkinliğin nedenlerini ve uygulayabileceğiniz önerileri, alabileceğiniz..

Kadın / Sağlık46 views0 yorum
Telefon Ekranının Kötü Olduğunu Nasıl Anlarsınız Telefon Ekranının Kötü Olduğunu Nasıl Anlarsınız

Cep telefonu almak istediğinizde unutmayınki telefonun iyimi kötümü olduğunu ekran özelliklerinden anlayabilirsiniz.Peki nasıl mı? İşte kötü ekranı anlamanın işaretleri; Cep telefonu alırken aranılan özellikler içinde telefonun dört çekirdekli olması, hızlı..

Haber29 views0 yorum
Meme Kanserini Anlamanın Yolları Meme Kanserini Anlamanın Yolları

Meme kanseri 40 yaşından sonra gelişen bir hastalık olarak kabul edilmesinin yanı sıra genç kesimlerdede görülebiliyor.Dünyada en sık görülen kanser türüdür. Meme kanserinde erken teşhis çok önemlidir. Öyle ki, Meme..

Kadın / Sağlık / Yaşam18 views0 yorum
DMCA.com Protection Status