Öğretmen

Öğretmenle ilgili Kompozisyon örneği Öğretmenle ilgili Kompozisyon örneği

24 Kasım Öğretmenler Günü her zaman hatırlanmayı ve değer verilmeyi hak eden çok sevgili öğretmenlerimizin günüdür. Öğretmen bizleri bilgi ile aydınlatan bir mumdur. Yansıttığı ışık bilgi ile aydınlanmamızı, karanlıklardan kurtularak..

Eğitim578 views0 yorum
Sınıf Kuralları Nelerdir? Sınıf Kuralları Nelerdir?

Yaşadığımız hayatta her daim uyulması gereken kurallar mevcuttur. İster evde ister okulda ister çalıştığımız zaman fark etmez her daim bilmemiz ve dikkat etmemiz gerekir kurallara. Peki okula gidenler için hangi..

Eğitim478 views0 yorum
Okul Kuralları Nelerdir Okul Kuralları Nelerdir

İnsan olarak girdiğimiz her ortamın kendine göre kuralları mutlaka vardır. Kuralların azlığı yada çokluğu gidilen ortama, bulunulan ortama göre değişir. İster hoşumuza gitsin ister gitmesin bu kurallara uymak zorundayız. Toplumun düzeni..

Eğitim386 views0 yorum
Öğretmenler Günü İle İlgili Kompozisyon Örneği Öğretmenler Günü İle İlgili Kompozisyon Örneği

Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Ürünü insan olan ve başlı başına bir amaç olmaktan öte bizleri yüce gayemize ulaştıran bir vasıta olarak görüyorum öğretmenlik mesleğini. Öğretmenin vazifesi gücü..

Eğitim330 views0 yorum
Sınav Kaygısından Nasıl Kurtulabilirim Sınav Kaygısından Nasıl Kurtulabilirim

Öğrenciler açısından okulun en zor dönemleri yaşanan sınav kaygılarıdır. Peki bu sınav kaygılarından nasıl kurtulabilirim. Unutmayın ki yaşadığınız sınav kaygısından kurtulmanın en önemli yolu sınavdan sonra hayatın sona ermeyeceğidir. Bunu..

Kültür & Sanat / Yaşam240 views0 yorum
Öğrencide Sınav Kaygısı Belirtileri Nelerdir Öğrencide Sınav Kaygısı Belirtileri Nelerdir

Kaygı her insanın hayatının bir parçası olup özellikle okula giden öğrenciler üzerinde oldukça etkilidir. Sınav kaygısı yaşayan bir öğrenci iseniz, sınav kaygısı yaşarken sizde ne tür belirtilerin görüldüğünü biliyormusunuz.Yazı dizimizde..

Kültür & Sanat / Yaşam257 views0 yorum
Etkili Öğrenme İçin Felder Modeli Önerileri Etkili Öğrenme İçin Felder Modeli Önerileri

Okullar açıldı, ders zili çaldı ve yeni bir eğitim öğretim yılı başladı. Öğrenme durumunuz nasıl. Peki sizlere etkili öğrenme ile ilgili Felder Modeli diye bir model duydunuz mu? Yazı dizimizde..

Kültür & Sanat / Yaşam298 views0 yorum
DMCA.com Protection Status