Oyuncu

Scarlett Johansson Kimdir? Hayatı, Biyografisi, Kariyeri ve Filmleri Scarlett Johansson Kimdir? Hayatı, Biyografisi, Kariyeri ve Filmleri

Scarlett Johansson, 22 Kasım 1984 ABD New York doğumludur. Scarlett Johansson  BAFTA ödülü sahibi Danimarka asıllı Amerikalı oyuncu. 1998 yılında oynadığı Atlara Fısıldayan Adam filmindeki rolü ile çıkış yaptı. Daha sonra..

Kültür & Sanat341 views0 yorum
Android için Futbol Uygulaması İndir – Ücretsiz THE Football App Android için Futbol Uygulaması İndir – Ücretsiz THE Football App

THE Football App: Android kullanıcıları için geliştirilmiş bir Futbol uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde bir çok lig, kupa, futbolcu hakkında istediğiniz zaman bilgi edinebilirsiniz. Mesela; Premier League, Şampiyonası, FA Cup yanı sıra..

Android / Mobil / VeHayat199 views0 yorum
Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Hayatı, Ödülleri ve Oyunculuğu Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? Hayatı, Ödülleri ve Oyunculuğu

Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 tarihinde Adana’da doğmuştur. Eski mankenlerden olan Kıvanç Tatlıtuğ daha sonra oyunculuğa geçiş yaptı. Edirneli bir anne ile Yugoslavya kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir. 2002 yılında..

Biyografiler / Kültür & Sanat314 views0 yorum
Futbolun Kuralları – Madde Madde Futbol Kuralları Futbolun Kuralları – Madde Madde Futbol Kuralları

Futbol günlük hayatın en önemli parçalarından birisidir. Futbolu insanlar için cazip yapan her neyse tek kelimeyle stres atmak için bire bir olarak tanımlayanlarda vardır. İş, Futbol olunca kuralları da çok..

Spor854 views5 yorum
Zeki Müren Eserleri, Oyunculuğu, Özel Hayatı ve Ölümü Zeki Müren Eserleri, Oyunculuğu, Özel Hayatı ve Ölümü

Türk sanat müziğinin büyük isimlerinden olan Zeki Müren’in 600’den fazla plak ve kasedi vardır.  Zeki Müren, başarılı yorumculuk ve oyunculuk kariyerlerinin yanı sıra yüksek eğitimini aldığı desen tasarımına da devam..

Kültür & Sanat321 views0 yorum
DMCA.com Protection Status