özelleştirme

Boot UI Tuner: Windows 8 Boot Ekranı, Menüsü Özelleştirme Boot UI Tuner: Windows 8 Boot Ekranı, Menüsü Özelleştirme

Windows 8 Boot Ekranı, Boot Menüsü Özelleştirme Programı Microsoft fare kullanımı ve aynı zamanda dokunmatik özelliği destekler, sadece yeni bir GUI tabanlı önyükleme yöneticisi, eski bir önyükleme yöneticisi ile değiştirerek..

Yazılım267 views0 yorum
Windows 8 Oturum Açma Ekranı Arka Plan Rengi Değiştirme Windows 8 Oturum Açma Ekranı Arka Plan Rengi Değiştirme

Windows 8 kullanımı hızlı bir şekilde artmaya başlıyor. Kullanıcılarla birlikte, Windows 8 için geliştirilen özelleştirme programları da artmaya başladı. Geçen günler de sizlerle klasör rengi değiştirme, başlangıç erkanı arka plan &..

PC Dersleri / Yazılım463 views0 yorum
WinReducer8: Özelleştirilmiş Windows 8 Yükleme Programı WinReducer8: Özelleştirilmiş Windows 8 Yükleme Programı

Windows 8 daha hızlı yükler ve Windows 7 işletim sistemi daha az disk alanı alır. Microsoft, Sıfırlama ve PC Sıfırlama özellikleri getirerek daha kolay yeniden yükleme ve Windows 8 işletim..

Yazılım853 views11 yorum
Classic Shell İndir: Windows 8 Başlat Menüsü Ekleme Programı Classic Shell İndir: Windows 8 Başlat Menüsü Ekleme Programı

Classic Shell, popüler Windows geliştirme aracıdır, son zamanlarda tamamen Windows 8 desteklemek için güncellendi. Classic Shell en yeni sürümü Windows 8 hem x86 ve x64 sürümlerini destekler. Classic Shell Windows..

Yazılım262 views0 yorum
Windows 8 de Gizli Başlat ​​Ekranı Animasyonu Etkinleştirme Windows 8 de Gizli Başlat ​​Ekranı Animasyonu Etkinleştirme

Başlat ekranı, Windows 8 işletim sisteminin en çok konuşulan ve tartışılan özelliklerinden biridir. Bu tartışmalar bitecek gibi durmuyor. Biz tartışmaları bir kenara bırakıp, Windows 8 özelleştirme hakkında bilgi vermeye devam..

PC Dersleri369 views0 yorum
Windows 8 Başlat Ekranı Animasyon Ayarlayıcı Programı Windows 8 Başlat Ekranı Animasyon Ayarlayıcı Programı

Windows 8 Başlat Ekranı Animasyon Ayarlayıcı Programı: Start Screen Animations Tweaker Start Screen Animations Tweaker kullanıcı adı slayt animasyon ofset değerini, kullanıcının resim slayt animasyon ofset değeri, sağdan sola animasyon (karolar için)..

Yazılım288 views0 yorum
Windows 8 de Başlat Ekranı Boyutunu Özelleştirme: Start Menu Modifier Windows 8 de Başlat Ekranı Boyutunu Özelleştirme: Start Menu Modifier

Windows 8 Başlat ekranı sevmeyen kullanıcılar, Başlat ekranını özelleştirmek için bir çok seçenek arıyor. Bizde bu konuda elimizden geldiği kadarı ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Başlat ekranının genel görünümünü değiştirmek..

PC Dersleri / Yazılım321 views0 yorum
DMCA.com Protection Status