PC

PC İçin Moto GP 13 İndir PC İçin Moto GP 13 İndir

Hız ve özgürlük denildiğinde aklımıza motosikletler ve doğal olarak motosiklet yarışları geliyor. Dünya Şampiyonası, Zamana Karşı Yarış, Grand Prix gibi farklı özellikte yarışlar var. Multiplayer modu oyunun en eğlenceli kısmını oluşturuyor...

Oyun7 views0 yorum
Bilgisayarlar (PC) Arasındaki Farklılıklar Nelerdir Bilgisayarlar (PC) Arasındaki Farklılıklar Nelerdir

Bilgisayarlar arasındaki farklar nelerdir. Bilgisayarlar arasındaki farklılıklar nelerdir. KAPASİTE: Bilgisayarlar arasında en belirgin farklılık kapasiteleridir. Bilgisayarların kapasitesini; Ram,Anakart,Sabir Disk,İşlemci, Ekran Kartı belirler. HIZ MALİYET GENEL KULLANICI DEPOLAMA HAFIZA DEPOLAMA ARAÇLARI..

Eğitim68 views0 yorum
PC’de (Bilgisayarda) Bulunması Gereken Programlar PC’de (Bilgisayarda) Bulunması Gereken Programlar

Teknoloji geliştikçe bilgisayarlarımızda daha fazla işlevsel ve hayatımızı kolaylaştıran programlar barındırır olduk. İşte bilgisayarınızda olması gereken programlar. PC’lerde Olması Gereken Programlar BitTorrent En popüler P2P istemcilerinden biri olan BitTorrent, milyonlarca..

Teknoloji / VeHayat47 views0 yorum
PC (Bilgisayar) Neden Yavaşlar – Yavaşlama Nedenleri PC (Bilgisayar) Neden Yavaşlar – Yavaşlama Nedenleri

Hayatın vazgeçilmezlerinden olan bilgisayarınızda zaman geçirirken yaptığınız her türlü işlemlerinizde bilgisayarınız sizi kızdıracak şekilde yavaşmı çalışıyor. O zaman bu haberimize dikkat edin. İnternette gezinirken, klasörlere veya dosyalara çift tıkladığınızda, bilgisayarınız..

Haber3 views0 yorum
PC’nin Kapanma Saati Nasıl Ayarlanır: CMD Komutu İle PC’nin Kapanma Saati Nasıl Ayarlanır: CMD Komutu İle

Bilgisayarın kapanma süresi nasıl ayarlanır. Bilgisayarı kapatma süresini ayarlamak istiyorsanız örneğin belirli bir sürenin bilgisayar kapanmasını istiyorsanız, örneğin bir film izlerken yada müzik dinlerken bilgisayarın kapanmasını istiyorsanız artık herhangi bir..

PC Dersleri264 views3 yorum
Mac’mi Daha İyi Yoksa PC’mi Mac’mi Daha İyi Yoksa PC’mi

Tasarım, sağlamlık ve güvenlik gibi sebepler uzun zamandır Apple’ın Macintosh kullanmak için öne sürdüğü sebepler. Bu sebeplerin her biri tercih yaparken herkesin dikkate aldığı konular. Peki Mac, tüm bu konularda..

Teknoloji1 views0 yorum
Kuş Şehri Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu Kuş Şehri Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu

Kuş Şehri Oyunu Açıklama: Şeytan kediler, kuşları hipnotize ediyor ve onları tuzaklarına çekiyor. Ama cesur bir kuş buna direniyor. Kara talihlerine teslim olmadan, dostlarını kurtarması için ona yardım et. Fırlatma..

Oyun4 views0 yorum
Büyülü Mağara 2 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu Büyülü Mağara 2 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu

Büyülü Mağara oyunu The Rise of Atlantis benzeri eğlenceli bir oyun. Büyülü Mağara efsanesi geri döndü! Bu büyüleyici eşleştirme oyununun herbir bölümünde, engelleri aşmak için aynı renkli mücevherleri fareye tıklayarak..

Oyun2 views0 yorum
PC İçin 60 Yapboz Oyunu İndir – Türkçe Bulmaca Oyunu PC İçin 60 Yapboz Oyunu İndir – Türkçe Bulmaca Oyunu

PC İçin 60 Yapboz Oyunu İndir – Türkçe Bulmaca Oyunu Yapboz Dünyası oyunu ile bilgisayarınızda 60 farklı yapboz oyununu oynayabilirsiniz. Birbirinden farklı 60 yapboz oyunu ile keyifli zaman geçirin. Altı..

Oyun22 views0 yorum
Kristal Çocuk Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu Kristal Çocuk Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu

Kristal Çocuk Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu. Tuğla parçalamakta ne kadar başarılısın? Cevap çok ise Gem Boy tam sana göre! Topunu ve paletini kullanarak tuğlaların canına oku. Güçlendiriciler düşerken,..

Oyun2 views0 yorum
DMCA.com Protection Status