PC

PC İçin Moto GP 13 İndir PC İçin Moto GP 13 İndir

Hız ve özgürlük denildiğinde aklımıza motosikletler ve doğal olarak motosiklet yarışları geliyor. Dünya Şampiyonası, Zamana Karşı Yarış, Grand Prix gibi farklı özellikte yarışlar var. Multiplayer modu oyunun en eğlenceli kısmını oluşturuyor...

Oyun27 views0 yorum
Bilgisayarlar (PC) Arasındaki Farklılıklar Nelerdir Bilgisayarlar (PC) Arasındaki Farklılıklar Nelerdir

Bilgisayarlar arasındaki farklar nelerdir. Bilgisayarlar arasındaki farklılıklar nelerdir. KAPASİTE: Bilgisayarlar arasında en belirgin farklılık kapasiteleridir. Bilgisayarların kapasitesini; Ram,Anakart,Sabir Disk,İşlemci, Ekran Kartı belirler. HIZ MALİYET GENEL KULLANICI DEPOLAMA HAFIZA DEPOLAMA ARAÇLARI..

Eğitim99 views0 yorum
PC’de (Bilgisayarda) Bulunması Gereken Programlar PC’de (Bilgisayarda) Bulunması Gereken Programlar

Teknoloji geliştikçe bilgisayarlarımızda daha fazla işlevsel ve hayatımızı kolaylaştıran programlar barındırır olduk. İşte bilgisayarınızda olması gereken programlar. PC’lerde Olması Gereken Programlar BitTorrent En popüler P2P istemcilerinden biri olan BitTorrent, milyonlarca..

Teknoloji / VeHayat89 views0 yorum
PC (Bilgisayar) Neden Yavaşlar – Yavaşlama Nedenleri PC (Bilgisayar) Neden Yavaşlar – Yavaşlama Nedenleri

Hayatın vazgeçilmezlerinden olan bilgisayarınızda zaman geçirirken yaptığınız her türlü işlemlerinizde bilgisayarınız sizi kızdıracak şekilde yavaşmı çalışıyor. O zaman bu haberimize dikkat edin. İnternette gezinirken, klasörlere veya dosyalara çift tıkladığınızda, bilgisayarınız..

Haber23 views0 yorum
PC’nin Kapanma Saati Nasıl Ayarlanır: CMD Komutu İle PC’nin Kapanma Saati Nasıl Ayarlanır: CMD Komutu İle

Bilgisayarın kapanma süresi nasıl ayarlanır. Bilgisayarı kapatma süresini ayarlamak istiyorsanız örneğin belirli bir sürenin bilgisayar kapanmasını istiyorsanız, örneğin bir film izlerken yada müzik dinlerken bilgisayarın kapanmasını istiyorsanız artık herhangi bir..

PC Dersleri408 views3 yorum
Mac’mi Daha İyi Yoksa PC’mi Mac’mi Daha İyi Yoksa PC’mi

Tasarım, sağlamlık ve güvenlik gibi sebepler uzun zamandır Apple’ın Macintosh kullanmak için öne sürdüğü sebepler. Bu sebeplerin her biri tercih yaparken herkesin dikkate aldığı konular. Peki Mac, tüm bu konularda..

Teknoloji15 views0 yorum
Büyülü Mağara 2 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu Büyülü Mağara 2 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu

Büyülü Mağara oyunu The Rise of Atlantis benzeri eğlenceli bir oyun. Büyülü Mağara efsanesi geri döndü! Bu büyüleyici eşleştirme oyununun herbir bölümünde, engelleri aşmak için aynı renkli mücevherleri fareye tıklayarak..

Oyun23 views0 yorum
PC İçin 60 Yapboz Oyunu İndir – Türkçe Bulmaca Oyunu PC İçin 60 Yapboz Oyunu İndir – Türkçe Bulmaca Oyunu

PC İçin 60 Yapboz Oyunu İndir – Türkçe Bulmaca Oyunu Yapboz Dünyası oyunu ile bilgisayarınızda 60 farklı yapboz oyununu oynayabilirsiniz. Birbirinden farklı 60 yapboz oyunu ile keyifli zaman geçirin. Altı..

Oyun54 views0 yorum
Sihirli Top 4 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu Sihirli Top 4 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu

Sihirli Top 4 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu (Aksiyon). Uzaylılar bizim boyutumuza gelerek binlerece kadın ve erkeği kaçırdılar. Onları kurtarmak için uzay gemine atla ve gizli silahlarınla önünde uzanan..

Oyun30 views0 yorum
PC’leri Sıcaktan Koruma Yolları Nelerdir PC’leri Sıcaktan Koruma Yolları Nelerdir

Sıcaklar hem masa üstü PC ve hem de laptop PC’ler olsun her ikisi içinde bir düşman niteliğindedir. Sıcakların bilgsayarların içindeki donanımlara hasar vereceği kesin birşeydir. Donanımların sıcaklardan etkilenmesiyle kullanıcılar, önce..

Haber27 views0 yorum
DMCA.com Protection Status