Saat

Saatin İcadı ve Saat Çeşitleri Saatin İcadı ve Saat Çeşitleri

Saat, ilk defa MÖ 4000’lerde Mısır’da kullanılmaya başlanmıştır. Mısırlılar, Güneş’in her gün belirli bir düzende doğup battığını keşfetmişti. Bundan yararlanarak güneş saatini icat etmeyi başardılar. Bu saat çeşidinde dik duran..

Kültür & Sanat36 views0 yorum
Fliqlo: Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu İndir Fliqlo: Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu İndir

Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu Windows işletim sisteminiz için mevcut bir çok ekran koruyucu vardır. Çoğu ekran koruyucu da hep aynı oluyor. Bir yerden sonra artık sıkılmaya..

Genel / VeHayat / Yazılım60 views0 yorum
PC’nin Kapanma Saati Nasıl Ayarlanır: CMD Komutu İle PC’nin Kapanma Saati Nasıl Ayarlanır: CMD Komutu İle

Bilgisayarın kapanma süresi nasıl ayarlanır. Bilgisayarı kapatma süresini ayarlamak istiyorsanız örneğin belirli bir sürenin bilgisayar kapanmasını istiyorsanız, örneğin bir film izlerken yada müzik dinlerken bilgisayarın kapanmasını istiyorsanız artık herhangi bir..

PC Dersleri188 views3 yorum
Clock Tile: Windows 8 Başlat Ekranı İçin Bir Saat Uygulaması Clock Tile: Windows 8 Başlat Ekranı İçin Bir Saat Uygulaması

Windows 8 Başlat ekranında uygulamaların kolayca başlatılması için pek bir şey yok. Örneğin, hızlı erişim için web sayfaları, dosya ve klasörleri sabitleme. Start screen, Başlangıç ekranı yüksek derecede özelleştirilebilir. Bir arka..

Yazılım6 views0 yorum
Android İçin HD Widgets İndir: Hava Durumu, Saat, Takvim vb. Android İçin HD Widgets İndir: Hava Durumu, Saat, Takvim vb.

Android İçin HD Widgets İndir: Hava Durumu, Saat, Takvim vb. Widget’ler. Arıca telefon ve tablet arka plan için temalar. Android mobil cihazlar için HD kalitesinde Widget olmasını ister misiniz? Birbirinden..

Android41 views0 yorum
DMCA.com Protection Status