Saç Bakımı

Cilt, Tırnak ve Saçları Kışın Olumsuzluklardan Korumak için Uzman Tavsiyeleri Cilt, Tırnak ve Saçları Kışın Olumsuzluklardan Korumak için Uzman Tavsiyeleri

Hisar Intercontinental Hospital Dermatoloji Uzmanı Dr. Funda Ataman cilt, tırnak ve ve saçlarınızı kış mevsiminin soğuklarından korumak için önemli tavsiyelerde bulundu. Deri, tırnaklar ve saçlarımızın mevsim değişikliklerinden doğrudan etkilendiğini dile getiren..

Cilt Bakımı327 views0 yorum
Elektriklenen Saçlar için Çözüm Önerileri Elektriklenen Saçlar için Çözüm Önerileri

Saçlar neden elektriklenir. Saçların elektriklenmesine karşı neler yapılabilir. Saçların elektirklenmesi kadınlar için en sinir bozucu durumlardan bir tanesidir. Siz saçınızla uğraştıkça saçınız daha mı fazla kabarıyor. O zaman şunu bilmek..

Kadın602 views0 yorum
Cilt için Doğal Bakım Ürünleri ve Hazırlanışı Cilt için Doğal Bakım Ürünleri ve Hazırlanışı

Cilt Bakım Sırları: Güzel görünmek her kadının hakkı ve güzel ve bakımlı bir şekilde olmak içinde kadınlar sürekli farklı arayışlar içerisindedirler. Bizde sizler için cildinize dost olan, zarar vermeyecek olan..

Cilt Bakımı / Kadın185 views0 yorum
Saçların Matlaşmasının Sebepleri Saçların Matlaşmasının Sebepleri

Kadınların ortak sorunlarından bir tanesi saçların matlaşmasıdır. İlk defa yada sürekli saçlarını boyayanların saçlarında görülen matlaşmanın nedenlerine bir göz atalım… Saç Neden Matlaşır? Tüm kadınların saçların da doğal tonlar bulunur. Kızıl..

Kadın344 views0 yorum
Kıvırcık Saçlar İçin Bakım Önerileri! Kıvırcık Saçlar İçin Bakım Önerileri!

Bu yazı Müge Balık tarafından hazırlanan bir yazıdır. Faydalanmanız için paylaşıyoruz. Kıvırcık saç çabuk kurumaya müsait bir saçtır ve aslında bakımı daha da kolaydır. Doğru bakım ve şekillendirmeyle saçlarınızda muhteşem..

Kadın223 views0 yorum
Yağlı Saçlar İçin Doğal Çözümler Yağlı Saçlar İçin Doğal Çözümler

Yağlı saçlara ne yapmalı, Yağlı saçlar için doğal çözüm önerileri. Saçlarımızın sürekli yağlanması çok sinir bozucudur. Hangi şampuanı kullanırsak kullanalım, saçlarımız yine yağlanıyor. Peki yağlı saçlarımız için yapacak her hangi..

Cilt Bakımı / Kadın282 views0 yorum
Saçlarınızın Daha Kolay Şekil Alması İçin Öneriler Saçlarınızın Daha Kolay Şekil Alması İçin Öneriler

Saçlarımın daha kolay şekil alması için ne yapabilirim? Saçların daha kolay şekil alması için neler yapılır? Evet hanımlar saçlarımızın daha kolay şekil alması için neler yapmalıyız? Saçların daha kolay şekil..

Kadın384 views1 yorum
Uzun Saçların 5 Avantajı Uzun Saçların 5 Avantajı

Doğal güzellik için uzun saçların avantajları Hanımlar uzun saçların avantajlarını biliyor musunuz? Uzun ve sağlıklı saçlar kadınların doğal güzellik kaynağıdır. Uzun saçların size neler kazandırdığına birlikte bakalım. Güzellik planlarınız arasında..

Kadın248 views0 yorum
Restorex İle Saç Kremi Sorunlarına Son Restorex İle Saç Kremi Sorunlarına Son

Saç Kremi Sorunları İçin Restorex Kullanın Kullandığınız saç kremi saçınızın yağlanmasına, kepeklenmesine mi neden oluyor? Yinede saç kremi kullanmadan edemem mi diyorsunuz? Evet hanımlar, bu saç kremi sıkıntılarından kurtulmak için Restorex saç..

Kadın591 views6 yorum
Saçlara Zarar Veren Maddeler Saçlara Zarar Veren Maddeler

Saçlarımıza Neler Zarar Veriyor? Sağlıklı, doğal saçlar her kadının önemsediği noktalardan biridir. Bazen bakım için ya da güzellik için saçlarımıza ne kadar zarar verdiğimizi biliyor muydunuz? Saçlarımızı güzelleştirelim derken saçlarımıza..

Kadın277 views0 yorum
12
DMCA.com Protection Status