saç sağlığı

Saçların Matlaşmasının Sebepleri Saçların Matlaşmasının Sebepleri

Kadınların ortak sorunlarından bir tanesi saçların matlaşmasıdır. İlk defa yada sürekli saçlarını boyayanların saçlarında görülen matlaşmanın nedenlerine bir göz atalım… Saç Neden Matlaşır? Tüm kadınların saçların da doğal tonlar bulunur. Kızıl..

Kadın372 views0 yorum
Saç Uzatma Formülleri – Nasıl Saç Uzatılır Saç Uzatma Formülleri – Nasıl Saç Uzatılır

Saçların sağlıklı olması için saçların köklerinin de sağlıklı olması gerekir. Saç telleri saç köklerinin sağlıklı olmasına bağlıdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekleyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç..

Kadın304 views0 yorum
Kuru Saçlar İçin Bakım Önerileri – Saç Sağlığı Kuru Saçlar İçin Bakım Önerileri – Saç Sağlığı

Saç çeşitleri kendilerine has bakıma ihtiyaç duyarlar. Mesela kuru saçlar ele alalım. Kuru saç genelde genetiktir. Ancak, sıcak fön, perma, boyama, röfle de saçların ekstradan kurumasına yol açıyor. Yazı dizimizde..

Kadın283 views0 yorum
Sonbaharda Saçlar Neden Çok Dökülür Sonbaharda Saçlar Neden Çok Dökülür

Sonbaharın gelmesiyle birlikte artan saç dökülmelerine dikkat edin. Bahar geldiğinde saçlar normal dökülmenin dışına çıkar ve daha çok dökülmeye başlar. Yazı dizimizde nedenleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Sonbaharın gelmesiyle saçlarda..

Sağlık262 views0 yorum
Saç Sağlığı ve Yanlış Bildikleriniz Saç Sağlığı ve Yanlış Bildikleriniz

Saçınızın sağlığına ve güzel görünmesine çok önem veriyorsunuz.Peki saçınızla ilgili doğru bildiğiniz bilgilerin yanlış bilgiler olduğundan haberiniz varmı.Mesela; saçın kazıltılması saçın dökülmesini engellemez. Saçı sık yıkamak saçların daha fazla dökülmesine..

Kadın / Yaşam173 views0 yorum
Güçlü Saçlara Kına Boyası! Kınanın Faydaları Güçlü Saçlara Kına Boyası! Kınanın Faydaları

Kadınların saçlarına ilgilerinden dolayı her zaman güzel çekici ve sağlıklı olmasını isterler. Güçlü saçlarınızın daha sağlıklı olması için işte kına boyası, hazırlanışı ve uygulanışı. Malzemeler: 7 yemek kaşığı kına. 1 tatlı..

Kadın288 views0 yorum
Saç Bakımında Doğru Bilinen Yanlışlar Saç Bakımında Doğru Bilinen Yanlışlar

Saç Bakımında Bilinen Yanlışlar Hayatınızda saçla ilgili bilinen yanlış bilgiler nelerdir ve bu bilgiler sonucunda ne gibi sorunlarla karşılaştığınızı biliyormusunuz. Kadın ve erkeklerin en büyük sorunlarından biriside saç dökülmesidir. Günlük..

Kadın334 views1 yorum
DMCA.com Protection Status