spor

Sporla ilgili Kompozisyon örneği Sporla ilgili Kompozisyon örneği

Spor evrensel kültürün bir parçası, dünyada dili, ırkı, dini farklı insanları birleştiren önemli bir vasıtadır. Dünya barışına katkı sağlayan bir etkinliktir, diyebileceğimiz gibi çağımız sporunu; fiziksel faydalarının yanı sıra insanların..

Eğitim485 views0 yorum
Android İçin Karın kası Geliştirme Uygulaması İndir Android İçin Karın kası Geliştirme Uygulaması İndir

Karın Kası Geliştirme, Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir spor uygulamasıdır. Sizde evde kendi kendinize karın kası yaparak güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir. Karın Kası yapma konusunda size..

Android / Mobil210 views0 yorum
Spor Dalları ve Özellikleri – Hakkında Bilgi Spor Dalları ve Özellikleri – Hakkında Bilgi

SPOR DALLARI VE ÖZELLİKLERİ TENİS Küçük bir topun raketle vurularak oyun alanının orasına gerilmiş olan file üzerinden karşı sahaya atılmasıyla oynanan spor dalıdır.Tenisin kökeni kimilerine göre antik Roma döneminde, çıplak..

Spor / Yaşam558 views1 yorum
Spor Dalları ve İsimleri – Kaç Çeşit Spor Vardır Spor Dalları ve İsimleri – Kaç Çeşit Spor Vardır

Spor dalları ve çeşitleri nelerdir. Spor dalları hangileridir. Spor çeşitleri hangileridir. Kaç çeşit spor dalı vardır. Spor çeşitleri her geçen zaman bünyesine yeni spor dalları katmaktadır. Öyleki bunudamı spordan sayıyolarlar..

Spor / Yaşam32.717 views10 yorum
Adet Döneminde Yapılacak En Uygun Egzersizler Adet Döneminde Yapılacak En Uygun Egzersizler

Adet döneminde spor yapılır mı diye merak edenler için yapılacak en uygun egzersizleri vermek istedik. Yalnız bu dönemde spor yapmak istiyorsanız bu hususa dikkat etmelisiniz. Yaptığınız her şey de kasılmalar..

Sağlık354 views0 yorum
Adet Döneminde Spor Yapmak Adet Döneminde Spor Yapmak

Adet (Regl) döneminde spor yapılır mı? Bu konuda rahat olabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü sporu yapabilirsiniz. Adet Döneminde Spor Yapmak Adet döneminde yapılan fiziksel egzersizler ağrıyı dindirebiliyor hatta bazen egzersiz..

Sağlık168 views0 yorum
DMCA.com Protection Status