Su İçmek

Yazın Böbrek Taşı Riskine Karşı Ne Yapılmalı Yazın Böbrek Taşı Riskine Karşı Ne Yapılmalı

Böbrek taşı riski yaz aylarında oldukça fazla artış göstermektedir. Özellikle son yıllarda şekerli, tuzlu ve hayvansal gıdaların tüketiminde artış olmasının böbrek taşı riskinde de artışlara sebep olmaktadır. Yazın sıcak zamanlarında limonata içmek..

Sağlık / Yaşam211 views0 yorum
Fazla Su Tüketmek Zararlı! Fazla Su Tüketmek Zararlı!

Su içmenin yararları kadar zararı olduğunu da biliyor muydunuz? Uzmanlar kişilerin susadıkça su içmeleri gerektiği söylüyorlar. Çok su içmek zarar verebiliyor. Doktorlar bol su için sözünün çok da doğru olmadığını söyledi. Kişilerin..

Sağlık / Yaşam248 views0 yorum
Öksürük için En Etkili Yol Su İçmek! Öksürük için En Etkili Yol Su İçmek!

Memorial Şişli Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Füsun Soysal, farklı öksürük çeşitlerinin farklı hastalıklara işaret edebileceğini belirtti. Memorial Sağlık Grubu’ndan yapılan açıklamada, öksürüğün bir hastalık değil, boğaz ve solunum..

Sağlık / Yaşam310 views0 yorum
Göz Altı Torbalarına Karşı Öneriler Göz Altı Torbalarına Karşı Öneriler

Bayanlar göz altı torbalarında  oluşan şişlik ve morluklardan dolayı sürekli şikayet ederler. Göz altında meydana gelen bu şikayetten kurtulabilmeniz için bir kaç öneri sunacağız sizlere. Faydalı olacağını umuyoruz. Göz altı..

Cilt Bakımı / Kadın341 views0 yorum
Ağız Kokusu Nasıl Engellenir Ağız Kokusu Nasıl Engellenir

Ağız kokusu insanları günlük hayatlarında oldukça rahatsız eden bir durumdur. Ağız kokusunun çeşit çeşit nedenleri olabilir. Ama bu nedenlerden dolayı ortaya çıkan bu rahatsızlık insanı zor durumlarda da bırakabiliyor. Yazı..

Sağlık / Yaşam283 views0 yorum
DMCA.com Protection Status