Ücretsiz

Windows 8 / 8.1 Sahilde Gün Batımı Teması Ücretsiz İndir Windows 8 / 8.1 Sahilde Gün Batımı Teması Ücretsiz İndir

Sahilde Gün Batımı Teması, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek masaüstünüze mükemmel bir görünüm katabileceğiniz ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz tema paketidir. Sahilde Gün Batımı Tema..

Windows 8 / 8.1 Su Temaları Ücretsiz İndir Windows 8 / 8.1 Su Temaları Ücretsiz İndir

Windows Su 3 Teması, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek masaüstünüzü suyun farklı güzellikte çekilmiş olan görüntülerinin yer aldığı ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz tema paketini..

Windows 8 / 8.1 için Kuzey Işıkları Teması Ücretsiz İndir Windows 8 / 8.1 için Kuzey Işıkları Teması Ücretsiz İndir

Kuzey Işıkları Teması, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayarlara indirerek masaüstünüzü donatabileceğiniz ve ücretsiz olarak Microsoft tarafından sunulan tema paketidir. Sizde bu tema paketini indirerek..

Android Hız Testi Uygulaması Android Hız Testi Uygulaması

Hız Testi Internet hızınızı kolayca kontrol edebileceğiniz kullanımı kolay bir Android uygulamasıdır. Uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hız testi özellikle mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve GPRS, 3G, 4G ve Wi-Fi..

Android / Mobil261 views0 yorum
Altın Avcısı Oyunu (Android) Altın Avcısı Oyunu (Android)

Altın Avcısı İndir! Altın avcısı Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan eğlenceli bir oyundur. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyun oldukça basit ama bir o kadar da dikkat isteyen bir oyundur. Oyun..

Oyun265 views0 yorum
Android Sinyal Güçlendirici Uygulaması – Wifi Güçlendirici Android Sinyal Güçlendirici Uygulaması – Wifi Güçlendirici

WiFi güçlendirici indir! WiFi güçlendirici Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir sinyal güçlendirme, internet hızını artırma uygulamasıdır. Uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamanın belli başlı özellikleri arasında internet hızını artıma, sinyal alımını..

Android / Mobil475 views0 yorum
Android Araba Yarışı Uygulaması – CSR Racing Android Araba Yarışı Uygulaması – CSR Racing

CSR Racing, Android kullanıcılar için geliştirilmiş olan bir araba yarışı oyunudur. İlgi çekici bir yarış oyunu arıyorsanızsa  CSR Racing tam istediğiniz oyun olabilir. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Çevrim içi çoklu..

Oyun / VeHayat228 views0 yorum
Android İçin Yandex Browser İndir – Ücretsiz Tarayıcı Uygulaması Android İçin Yandex Browser İndir – Ücretsiz Tarayıcı Uygulaması

Yandex Browser, Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir tarayıcı uygulamasıdır. Akıllı satır sayesinde sorguladığınız adresi yanlış yazsanız, tam adresi girmeseniz bile tarayıcı, hangi siteyi aradığınızı anlar. Dahili arama sayesinde, fazladan tıklamalara..

Android / Mobil / VeHayat264 views0 yorum
Android İçin Google Çeviri İndir – Ücretsiz Çeviri Uygulaması Android İçin Google Çeviri İndir – Ücretsiz Çeviri Uygulaması

Google Çeviri, Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir çeviri programıdır. Sizde yabancı dilleri çevirecek bir arkadaşa ihtiyaç duyanlardan iseniz Google çeviri belkide sizin aradığınız uygulamadır. Google çeviri ile sizde rahat..

Android / Mobil342 views0 yorum
iPone ve iPod Touch için Hava Durumu Uygulaması İndir – Weatherport iPone ve iPod Touch için Hava Durumu Uygulaması İndir – Weatherport

Weatherport, iPhone ve iPod Touch için geliştirilmiş ve ücretsiz bir hava durumu uygulamasıdır. Weatherport‘u diğer hava durumu uygulamalarından ayran özellikleri ise kolay kullanımı, sade arayüzü ve çarpıcı tasarımı. Bu uygulama aşağı yukarı..

iOS / Mobil261 views0 yorum
DMCA.com Protection Status