Ücretsiz İndir

Network Monitor II İndir – İnternet Ağını Görüntüleme Programı Network Monitor II İndir – İnternet Ağını Görüntüleme Programı

Masaüstü araçları: Network Monitor II. Network Monitor II, internet ağınıza ait (kablolu – kablosuz) IP adresi, sinyal kalitesi, yükleme – indirme hızı ve bant kullanımı bilgilerini görüntülemenizi sağlayan bir masaüstü gadget’ıdır...

Teknoloji / Yazılım256 views0 yorum
Android İçin WhatsApp Messanger Uygulaması İndir Android İçin WhatsApp Messanger Uygulaması İndir

WhatsApp Messanger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilinen bir akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaş ve aileniz ile mesajlaşabilmeniz için 3G veya (mümkün olduğunda) WiFi bağlantınızı kullanır. Mesaj, resim, sesli..

Android237 views0 yorum
Android İçin Pixlr Express İndir – Ücretsiz Fotoğraf Editörü Android İçin Pixlr Express İndir – Ücretsiz Fotoğraf Editörü

Pixlr Express hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraflardan kırpma, yeniden boyutlandırma, istediğiniz ve hoşunuza giden fotoğraflarınızı profesyonelce düzeltebileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz olarak yükleyip kullanabileceğiniz bir fotoğraf editörüdür. Pixlr Express’in diğer..

Android193 views0 yorum
Android Angry Birds Star Wars Oyunu İndir – Ücretsiz Android Angry Birds Star Wars Oyunu İndir – Ücretsiz

Angry Birds (Kızgın kuşlar) Star Wars (Yıldız savaşları) oyunu ile yeni , büyük ve eğlenceli bir maceraya atılmak için seni bekliyorlar. Efsanevi Star Wars ve Angry Birds ile bir ekip..

Oyun227 views0 yorum
Android İçin Pocket İndir – Ücretsiz Haber Uygulaması Android İçin Pocket İndir – Ücretsiz Haber Uygulaması

Android İçin Pocket Uygulaması Pocket bir Android haber uygulamasıdır. İnternette tüm gün karşılaştığınız içerikleri saklayarak daha okunaklı halde size geri sunan Pocket (eski adıyla Read It Later) tarayıcı eklentileri ve mobil..

Android241 views0 yorum
NyxCore Dil Çevirmeni Uygulaması İndir NyxCore Dil Çevirmeni Uygulaması İndir

NyxCore tarafından geliştirilen bu uygulama dil çevirmeni bakımından kullanımı basit bir uygulamadır. Size bir çevirmen olarak yardımcı olabilir. Dil çevirmeni yaklaşık 70 dilde çevirme yapabiliyor. İster metin çevirebilir , isterseniz..

Android259 views0 yorum
Android İçin El Feneri (Tiny Flashlight) Uygulaması İndir Android İçin El Feneri (Tiny Flashlight) Uygulaması İndir

Cihazınız için el feneri uygulaması! İnanılmaz derecede basit ama çok kullanışlı bir el feneri uygulaması. Cihazınızın kamera LED’ini / flaşını / ekranını fener olarak kullanın.  Işık Kaynakları: Kamera LED flaşı..

Android226 views0 yorum
Android BLOOD & GLORY Oyunu İndir: Gladyatör Oyunu Android BLOOD & GLORY Oyunu İndir: Gladyatör Oyunu

Android BLOOD & GLORY Oyunu İndir: Gladyatör oyunu. Spartacus dizisini hemen hemen herkes izlemiştir. Arena da kazanılan muhteşem zaferlerin hazzı herkesi büyülüyor. Spartacus dizisi ile Gladyatörlere olan ilgi de artmaya..

Oyun258 views0 yorum
Android ETERNITY WARRIORS 2 Oyunu İndir: Savaş Oyunu Android ETERNITY WARRIORS 2 Oyunu İndir: Savaş Oyunu

Android ETERNITY WARRIORS 2 Oyunu İndir: Mükemmel bir savaş oyunu. Android mobil cihazlar için sürükleyici bir savaş oyunu. İblis ordusuna karşı savaşmak ister misiniz? Muhteşem High Definition, HD görsel efektler ile..

Oyun202 views0 yorum
Android İçin Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulaması İndir : Ücretsiz Android İçin Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulaması İndir : Ücretsiz

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulaması ile hayatınızı kolaylaştırın. Bu uygulama ile Android kullanıcıları; Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasının zengin hizmet içeriğinden diledikleri yer ve zamanda faydalanabiliyorlar. Yapı Kredi bireysel müşterileri..

Android281 views0 yorum
12
DMCA.com Protection Status