Windows

Windows 7 / 8.1 için Almanya Kelebekleri Teması Windows 7 / 8.1 için Almanya Kelebekleri Teması

Almanya Kelebekleri Teması; Microsoft tarafından Windows 7 ve 8.1 işletim sistemine sahip bilgisayarlar için ücretsiz olarak sunulan tema paketidir. Bedava sunulan Windows temasında, kelebekler Almanya’nın göz alıcı ormanında kanat çırpıp dinleniyor...

Windows 7 / 8.1 için Yağmur Damlaları Teması Windows 7 / 8.1 için Yağmur Damlaları Teması

Yağmur Damlaları Teması; Microsoft tarafından Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlarınıza güzellik katmanız için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yağmur damlalarının yapraklar üzerindeki muhteşem ahengine tanık olacaksınız. Yağmurun yapraklarda ve çiçeklerde bıraktığı narin..

Şrek Sonsuza Dek Mutlu Teması – Windows Şrek Sonsuza Dek Mutlu Teması – Windows

Şrek Sonsuza Dek Mutlu Teması İndir! Şrek Sonsuza Dek Mutlu teması, Windows kullanıcıları için hazırlanmış olan bir tema paketidir. Bir canavar bir ejderhaya meydan okuduktan, prensesi kurtardıktan ve krallığı koruduktan..

Kung Fu Panda 2 Teması – Windows Kung Fu Panda 2 Teması – Windows

Kung Fu Panda 2 Teması İndir Kung Fu Panda 2 teması, Windows kullanıcıları için hazırlanmış bir tema paketidir. Windows masaüstünüzü birbirinde güzel 9 farklı Kung Fu Panda 2 temaları ile süsleyin. DreamWorks..

E-Kitap Düzenleyici ve Yönetme Programı – Calibre E-Kitap Düzenleyici ve Yönetme Programı – Calibre

Calibre, Windows kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir açık kaynak kodlu bir e-kitap yönetim platformudur. Calibre, Linux, Mac OS X ve Windows gibi platformlarında size sorun yaşatmadan çalışan bir programdır. Tüm e-kitap okuyucu..

Teknoloji / Yazılım248 views0 yorum
Video ve Ses Dönüştürme Programı – MediaCoder Video ve Ses Dönüştürme Programı – MediaCoder

MediaCoder İndir: MediaCoder, Windows kullanıcıları için geliştirilmiş olan video, ses, format dönüştürme yazılımlarından bir tanesidir ve en iyi programlar arasında yer almaktadır. Program ücretsiz, Türkçe dil desteği bulunan, açık kaynak kodlu..

Teknoloji / VeHayat / Yazılım139 views0 yorum
Windows SafeIP İndir – IP Gizleme,Engelli Sitelere Giriş ve Güvenlik Programı Windows SafeIP İndir – IP Gizleme,Engelli Sitelere Giriş ve Güvenlik Programı

SafeIP İndir: SafeIP, Windows kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir IP gizleme programıdır. SafeIP, internette gezinirken IP’nizi gizlemenizi ve daha rahat bir şekilde dolaşmanızı sağlayacak, kullanımı kolay bir güvenlik programıdır. Bu araç yardımıyla anonim,..

Teknoloji / Yazılım189 views0 yorum
Windows Dosya Yönetim Programı – Ücretsiz Q-Dir İndir Windows Dosya Yönetim Programı – Ücretsiz Q-Dir İndir

Q-Dir, Windows’lu bilgisayarda bulunan dosya ve klasörleri düzenlemenize yardımcı olacak, size zamandan tasarruf sağlayacak ücretsiz bir Windows programdır. Q-Dir programı hızlı ve kolay erişim sağlayan, sürükle-bırak özelliği sayesinde kolay bir..

Teknoloji / Yazılım168 views0 yorum
Windows Hawai Temaları İndir – Ücretsiz Tema Paketi Windows Hawai Temaları İndir – Ücretsiz Tema Paketi

Windows Hawai Temaları: Hawai bir çok insanın ölmeden önce görmek istediği yerlerden birisidir. Windows kullanıcıları için hazırlanmış olan bu mükemmel Hawai temaları masaüstünüze çok güzel canlılık katacak. Oraya gidemeseniz de..

Windows için Güller Teması İndir – Ücretsiz Tema Paketi Windows için Güller Teması İndir – Ücretsiz Tema Paketi

Windows Gül Temaları: Windows kullanıcıları için hazırlanmış olan bu Gül temaları ile masaüstünüze renk katabilirsiniz. Çiçeklerin güzellik kraliçesi olarak bilinen güller, güzellikleri ve kokularıyla binlerce yıldır değer görüyorlar. Romantizm ile..

DMCA.com Protection Status