Windows Mobile

Windows Phone İçin Sesli Kuran Uygulaması Windows Phone İçin Sesli Kuran Uygulaması

Sesli Kur-an (Kur-an’ı Kerim Meali) Windows Mobile için ücretsiz Sesli Kuran uygulamasıdır. Sesli Kuran, Windows Phone 8 kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir Kuran meali uygulamasıdır. Uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kuran mealini..

Mobil / Windows Phone361 views0 yorum
Windows Phone İçin Fantasia Painter Free İndir – Ücretsiz Ressam Uygulaması Windows Phone İçin Fantasia Painter Free İndir – Ücretsiz Ressam Uygulaması

Fantasia Painter, Windows mobile kullanıcıları için geliştirilmiş en iyi fotoğraf/ressam uygulamalarından bir tanesidir. Sizde bu uygulama sayesinde acemi olmanıza rağmen mükemmel resimler yaparak insanları şaşırta bilirsiniz. Çocuk olsun yetişkin olsun..

Mobil / Windows Phone264 views0 yorum
Windows Phone için Turkcell Online İşlemler Uygulaması İndir Windows Phone için Turkcell Online İşlemler Uygulaması İndir

Windows Mobile Turkcell Online İşlemler: Turkcell Online İşlemler, hattınıza ait birçok işlemi 7/24 ve ücretsiz yapabilmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Turkcell Online İşlemler ile neler yapabilirsiniz; Paketlerinizden kalan kullanımlarınızı ve güncel fatura veya..

Mobil / Windows Phone236 views0 yorum
Windows Phone için Kuranı Kerim Uygulaması İndir Windows Phone için Kuranı Kerim Uygulaması İndir

Windows mobile kullanıcıları için geliştirilmiş bu uygulama ile Kuran’ı Kerim’i ister internet erişiminin olduğu her yerde veya telefonunuza indirerek de dinleyebilirsiniz. Uygulamanın ayrı bir güzelliği de yazı tipini, yazı tipi..

Mobil / Windows Phone312 views0 yorum
Windows Phone için Voxer İndir – Bas Konuş Telsiz Mesajlaşma Uygulaması Windows Phone için Voxer İndir – Bas Konuş Telsiz Mesajlaşma Uygulaması

Dünya çapında Voxer kullanan milyonlarca insanın arasına katılın. Voxer, tek yada grup olarak arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir bas konuş telsiz uygulamasıdır. Arkadaşlarınız ses mesajınızı siz konuşurken veya daha sonra dinleyebilir. Ayrıca telefon aramaları..

Mobil / Windows Phone249 views0 yorum
Windows Phone 8 İçin Bing Translator Uygulaması İndir Windows Phone 8 İçin Bing Translator Uygulaması İndir

Microsoft, güncel ve Bing Translator Uygulamasını Windows Phone 8 için yayımladı ve şimdi Windows Phone Marketplace dan yüklenebilir. Uygulama, en popüler indirmelerden biridir, Windows Phone 8 desteklemek için güncellendi ve..

Windows Phone186 views0 yorum
Windows Mobile İçin Hava Durumu Uygulaması İndir – Ücretsiz Windows Mobile İçin Hava Durumu Uygulaması İndir – Ücretsiz

Windows Mobile İçin Hava Durumu Uygulaması. Hava durumu hakkında bilgi almak artık çok kolay. Yapmanız gereken mobil cihazınızdan uygulamayı açmak. Hava Durumu ücretsiz uygulaması sayesinde Windows Mobile, mobil cihazınızdan seçtiğiniz şehre..

Windows Phone215 views0 yorum
Windows Mobile İçin TurkishTV İndir: TV İzleme Uygulaması Windows Mobile İçin TurkishTV İndir: TV İzleme Uygulaması

Windows Mobile İçin TurkishTV İndir: TV İzleme Uygulaması Windows Mobile, mobil cihazlarınız için ücretsiz bir TV izleme uygulaması. TurkishTV uygulamasında ki mevcut tüm TV kanallarını izleyebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınız da mevcut..

Windows Phone227 views0 yorum
Windows Mobile İçin Maçkolik İndir: Ücretsiz Uygulama Windows Mobile İçin Maçkolik İndir: Ücretsiz Uygulama

Windows Mobile İçin Maçkolik İndir: Ücretsiz Uygulama Mackolik tüm dünyadan liglerde futbol ve basketbol maçlarıın canlı skorları görmek için ücretsiz bir uygulamadır. Lig puan durumu, fikstür, sıralama ve oranlar, ayrıntılı..

Windows Phone482 views0 yorum
Windows Mobile İçin SoundHound İndir: Dinlediğin Şarkıyı Bulma Windows Mobile İçin SoundHound İndir: Dinlediğin Şarkıyı Bulma

Windows Mobile İçin SoundHound İndir: Dinlediğin Şarkıyı Bulma. Özellikler her kes yaşamıştır, bir şarkı dinleriz, çok severiz ama kısa süre sonra unuturuz. Sonra o şarkıyı bulmak için yapmadığımız şey kalmaz...

Windows Phone176 views0 yorum
DMCA.com Protection Status