Windows Phone

Yandex Haritalar Uygulaması (Windows Phone) Yandex Haritalar Uygulaması (Windows Phone)

Windows Phone için Yandex Haritalar İndir Cep telefonunuzun yardımıyla trafiğe takılmadan şehri gezin. Yandex.Haritalar 300’den fazla şehrin haritaları cebinizde. Yandex.Haritalar‘ın mobil sürümünde; Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan ve Türkiye’deki 300’den fazla şehrin..

Windows Phone279 views0 yorum
Zomato Restoran Rehberi Uygulaması – Windows Phone Zomato Restoran Rehberi Uygulaması – Windows Phone

Windows Phone için Zomato Restoran Uygulaması İndir Zomato bir restoran rehberi uygulamasıdır. Zomato sayesinde bulunduğunuz ülkede yeme – içme ile ilgili bilgi alabileceğiniz, 180.000’in üzerinde restoranın menü bilgisine, fotoğraflarına ve konum..

Mobil / Windows Phone220 views0 yorum
Konuşan Kedi My Talking Tom Oyunu (Windows Phone) Konuşan Kedi My Talking Tom Oyunu (Windows Phone)

My Talking Tom, Android ve İOS platformlarında oldukça popüler olan uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama şimdi de Windows Phone için yayınlandı. Oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Türkçe dil..

Oyun363 views0 yorum
En iyi Windows Phone Telefon Modelleri En iyi Windows Phone Telefon Modelleri

Nokia En iyi Windows Phone Modeller Lumia 925 Çerçevesiz gümüş alüminyum kenarlara sahip olan Lumia 925, Nokia’nın Lumia serisinde metal kullandığı ilk telefon. Arka paneli polikarbonat ve plastikten olan cihaz..

Mobil225 views0 yorum
Windows Phone İçin Sesli Kuran Uygulaması Windows Phone İçin Sesli Kuran Uygulaması

Sesli Kur-an (Kur-an’ı Kerim Meali) Windows Mobile için ücretsiz Sesli Kuran uygulamasıdır. Sesli Kuran, Windows Phone 8 kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir Kuran meali uygulamasıdır. Uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kuran mealini..

Mobil / Windows Phone361 views0 yorum
Windows Phone için Turkcell Online İşlemler Uygulaması İndir Windows Phone için Turkcell Online İşlemler Uygulaması İndir

Windows Mobile Turkcell Online İşlemler: Turkcell Online İşlemler, hattınıza ait birçok işlemi 7/24 ve ücretsiz yapabilmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Turkcell Online İşlemler ile neler yapabilirsiniz; Paketlerinizden kalan kullanımlarınızı ve güncel fatura veya..

Mobil / Windows Phone236 views0 yorum
Windows Phone için Kuranı Kerim Uygulaması İndir Windows Phone için Kuranı Kerim Uygulaması İndir

Windows mobile kullanıcıları için geliştirilmiş bu uygulama ile Kuran’ı Kerim’i ister internet erişiminin olduğu her yerde veya telefonunuza indirerek de dinleyebilirsiniz. Uygulamanın ayrı bir güzelliği de yazı tipini, yazı tipi..

Mobil / Windows Phone312 views0 yorum
Windows Phone için Voxer İndir – Bas Konuş Telsiz Mesajlaşma Uygulaması Windows Phone için Voxer İndir – Bas Konuş Telsiz Mesajlaşma Uygulaması

Dünya çapında Voxer kullanan milyonlarca insanın arasına katılın. Voxer, tek yada grup olarak arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir bas konuş telsiz uygulamasıdır. Arkadaşlarınız ses mesajınızı siz konuşurken veya daha sonra dinleyebilir. Ayrıca telefon aramaları..

Mobil / Windows Phone249 views0 yorum
Windows Phone için KakaoTalk indir: Ücretsiz Sesli Görüşme ve Mesajlaşma Windows Phone için KakaoTalk indir: Ücretsiz Sesli Görüşme ve Mesajlaşma

Windows Phone için KakaoTalk sesli görüşme ve mesajlaşma: KakaoTalk, arkadaş veya ailenizle sesli görüşme ve mesajlaşabileceğiniz, dünyada 90 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Windows Phone,..

Mobil / Windows Phone250 views0 yorum
Windows Phone 8 İçin Bing Translator Uygulaması İndir Windows Phone 8 İçin Bing Translator Uygulaması İndir

Microsoft, güncel ve Bing Translator Uygulamasını Windows Phone 8 için yayımladı ve şimdi Windows Phone Marketplace dan yüklenebilir. Uygulama, en popüler indirmelerden biridir, Windows Phone 8 desteklemek için güncellendi ve..

Windows Phone186 views0 yorum
DMCA.com Protection Status