Windows Phone 8

PhotoShare WiFi – Kablosuz Fotoğraf Paylaşım Uygulaması (Windows Phone) PhotoShare WiFi – Kablosuz Fotoğraf Paylaşım Uygulaması (Windows Phone)

Windows Phone için Kablosuz Fotoğraf Aktarım Uygulaması İndir PhotoShare WiFi, Windows Phone kullanıcıları için geliştirilmiş bir fotoğraf aktarma uygulamasıdır. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulama, WiFi bağlantısı üzerinden aktarılabilir. PhotoShare WiFi, kullanımı..

Windows Phone165 views0 yorum
Doors – Bulmaca Oyunu (Windows Phone) Doors – Bulmaca Oyunu (Windows Phone)

Doors, zorlu bulmaca oyunlarını sevenler için harika bir zeka oyunudur. Android, İOS ve Windows Phone platformlarında yer alan en iyi zeka oyunlarından bir tanesidir. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Mükemmel tasarlanmış..

Oyun181 views0 yorum
Milyoner Bilgi Yarışması (Windows Phone) Milyoner Bilgi Yarışması (Windows Phone)

Milyoner Bilgi Yarışması, ekranlardan takip ettiğiniz üzere bir bilgi yarışmasıdır. Bu yarışma şimdi akıllı telefonlarda oynanan ve ekranlardaki kadar zevk alabileceğiniz oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor...

Oyun144 views0 yorum
Yandex Haritalar Uygulaması (Windows Phone) Yandex Haritalar Uygulaması (Windows Phone)

Windows Phone için Yandex Haritalar İndir Cep telefonunuzun yardımıyla trafiğe takılmadan şehri gezin. Yandex.Haritalar 300’den fazla şehrin haritaları cebinizde. Yandex.Haritalar‘ın mobil sürümünde; Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan ve Türkiye’deki 300’den fazla şehrin..

Windows Phone195 views0 yorum
Yandex Navigasyon Windows Phone 8 için Yayınladı! Bedava İndirin Yandex Navigasyon Windows Phone 8 için Yayınladı! Bedava İndirin

Yandex.Navigasyon, anlık trafik durumunu göz önünde bulundurarak yön tarifi yapan ve trafik durumuna göre alternatif yollar çizen ilk ücretsiz navigasyon uygulamasıdır. Yandex Navigasyon, iOS ve Android’e ek olarak Windows Phone..

Haber / Mobil199 views0 yorum
Instagram Windows Phone’a Geldi Instagram Windows Phone’a Geldi

İOS  ve Android’den sonra Windows Phone, nihayet Instagram‘a kavuştu. Nokia’nın aylar süren çabalarının ardından, Instagram dün Windows Phone Store‘da yerini aldı. Başta Nokia kullanıcıları olmak üzere Windows Phone‘da taklit programlar kullanmak..

Haber / Mobil / VeHayat235 views0 yorum
Zomato Restoran Rehberi Uygulaması – Windows Phone Zomato Restoran Rehberi Uygulaması – Windows Phone

Windows Phone için Zomato Restoran Uygulaması İndir Zomato bir restoran rehberi uygulamasıdır. Zomato sayesinde bulunduğunuz ülkede yeme – içme ile ilgili bilgi alabileceğiniz, 180.000’in üzerinde restoranın menü bilgisine, fotoğraflarına ve konum..

Mobil / Windows Phone125 views0 yorum
Konuşan Kedi My Talking Tom Oyunu (Windows Phone) Konuşan Kedi My Talking Tom Oyunu (Windows Phone)

My Talking Tom, Android ve İOS platformlarında oldukça popüler olan uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama şimdi de Windows Phone için yayınlandı. Oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Türkçe dil..

Oyun227 views0 yorum
Windows Phone İçin Epic Battle Dude İndir – Ücretsiz Fantezi ve Aksiyon Oyunu Windows Phone İçin Epic Battle Dude İndir – Ücretsiz Fantezi ve Aksiyon Oyunu

Epic Battle Dude, Windows kullanıcıları için geliştirilmiş bir Fantezi/Aksiyon oyunudur. Kral olmak ve büyük bir kalede yaşamak gerçekten eğlenceli olabilir. Ta ki canavarlar yuvanı işgal edene ve seni bayıltıp kraliçeni..

Oyun118 views0 yorum
Windows Phone için Turkcell Online İşlemler Uygulaması İndir Windows Phone için Turkcell Online İşlemler Uygulaması İndir

Windows Mobile Turkcell Online İşlemler: Turkcell Online İşlemler, hattınıza ait birçok işlemi 7/24 ve ücretsiz yapabilmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Turkcell Online İşlemler ile neler yapabilirsiniz; Paketlerinizden kalan kullanımlarınızı ve güncel fatura veya..

Mobil / Windows Phone146 views0 yorum
12
DMCA.com Protection Status