Fliqlo: Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu İndir

Windows, MAC İçin En İyi Saat Ekran Koruyucusu

Windows işletim sisteminiz için mevcut bir çok ekran koruyucu vardır. Çoğu ekran koruyucu da hep aynı oluyor. Bir yerden sonra artık sıkılmaya başlayabilirsiniz. İlham verici bir çok ekran koruyucu da bulabilirsiniz.

Bugün sizlere güzel bir ekran koruyucu paylaşacağım. Windows, MAC OS X işletim sistemleri için en iyi saat ekran koruyuculardan biridir.

Fliqlo, bilgisayarınızın ekranında bir saat görünmesine yardımcı olan ücretsiz bir ekran koruyucudur.

Ekran koruyucu yükleme oldukça basit. Aşağıdaki indirme bağlantılarından zip dosyasını indirin, masaüstüne zip dosyasını ayıklayın, yüklemek için yürütülebilir dosyasına çift tıklayın. Son olarak, masaüstünü sağ tıklayın, Kişiselleştir‘i tıklayın Ekran Koruyucu seçeneğini tıklayın, açılan menüden Fliqlo seçin ve ardından yeni yüklenmiş ekran koruyucu uygulamak için Uygula düğmesini tıklayın.

fliqlo saat ekran koruyucu

Önemli: Bu ekran koruyucu için bir kaç eksiklikler farkettim. İlk olarak, yazı tipi ve yazı tipi rengini seçmek için hiçbir seçenek yok. Ancak, varsayılan yazı tipi ve 12 saat ve 24 saat formatları arasında geçiş boyutunu değiştirebilirsiniz.

Tavsiye: Yazı tipi boyutunu ve biçimini değiştirmek için, masaüstünde sağ tıklayın, Kişiselleştir‘i seçin, Ekran Koruyucu Ayarları iletişim kutusunu açmak için sağ altta bulunan Ekran Koruyucu seçeneğini tıklayın açılan menüden Fliqlo seçin ve sonra Ayarlar‘ı tıklayın.

Fliqlo varsayılan görünümünü özelleştirmek için seçenek sunmuyor olsa da, muhtemelen Windows için mevcut en iyi saat ekran koruyuculardan biridir.

Fliqlo İndir (Windows) – Fliqlo İndir (MAC)

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Genel / VeHayat / Yazılım - 844 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status