Kadınları Etkilemenin Anahtarı Nedir?

Kadınları etkilemenin anahtarı nedir? Kadınları etkileyen en önemli faktörün ne olduğunu merak ediyormusunuz? Yapılan bir araştırma da kadınların mı yoksa erkeklerin mi daha çabuk aşık olduklarını belirlemenin yanı sıra, kadınları etkilemenin en önemli ”anahtarı” da bulunmuş. Kadınlar, potansiyel partnerlerinin kişiliğini, ilgili alanlarını erkeklerden çok daha fazla inceliyor. Kadınların sadece 5’te 1’i ilk bakışta aşık olurken, 3’te 1’i ise ilk buluşmanın sonunda aşık oluyor.

Yapılan araştırma’da, insanların yüzde 50’sinin ilk görüşte aşık olduğunu ortaya koydu.

Araştırmaya katılan gönüllülerin yarısı hayatlarının aşkını “ilk buluşmada” anladıklarını söyledi. Araştırmada ayrıca erkeklerin, kadınlardan daha çabuk aşık olduğu, erkeklerin yüzde 25’i ise ilk bakışta aşık oldukları ve ayaklarının yerden kesildiği, yüzde 29’u ise tek bir buluşmadan sonra “hayatlarının kadınını” bulduğuna inandığı belirtildi.

Ancak kadınlar, erkekler kadar kararlı değil. Kadınlar, potansiyel partnerlerinin kişiliğini, ilgili alanlarını erkeklerden çok daha fazla inceliyor. Kadınların sadece 5’te 1’i ilk bakışta aşık olurken, 3’te 1’i ise ilk buluşmanın sonunda aşık oluyor. Kadınları etkilemenin anahtarı ise iyi bir konuşma yeteneği gibi görünüyor. İlk buluşmaların en popüler konusu ise her iki cinste de yüzde 40 ile “seyahat etmek” oldu.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Genel / Kadın - 225 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status