Acer LED-Lazer Projektör’ü K520 ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Acer, K520 Hibrid LED-Lazer projektörü Türkiye’de.2000 lumen parlaklık ile canlı görüntüler elde etmek için eşsiz bir hibrid LED-lazer ışık kaynağı teknolojisi kullanan K520 artık Türkiye’de!

Özellikleri

Hibrid LED-Lazer farkı

Hibrid LED-lazer ışık kaynağı, yüksek basınçlı cıvalı lambalarla karşılaştırıldığında renk parlaklığını önemli ölçüde geliştirir ve aynı zamanda lambanın ömrünü 20,000 saate çıkarır. Ayrıca, bu yenilikçi teknoloji daha iyi renk doyması sunmak için daha geniş bir renk dizisi sağlar.

İnanılmaz renkler, parlak detaylar

DynamicBlack™100,000:1 kontrast oranı; 2000 lumen parlaklık ve tam HD 1920X1080 çözünürlük canlı, parlak detaylar ve inanılmaz renkler sunar. Ayrıca, gerçek 24p kare hızı gerçek ustalıklı gösterimler sağlar.

K520, 3D görüntü çıkışını destekler ve 3D gözlükler ile heyecan verici, sinema benzeri 3D deneyimleri evinizde yaşamanızı sağlar.

Analog sinyaller için VGA, Kompozit Video, Kompozit Video/Ses, bilgisayar, HD oynatıcılar ve oyun konsollarına hızlı ve güvenli bağlantı sağlayan bir HDMI® bağlantı noktası bağlantı seçenekleri arasındadır.

Kullanımı kolay

İş toplantıları veya sınıflarda kullanım için kurulumu çok kolaydır çünkü anında açılma/kapanma özelliği kullanıcının projektörü soğumasını beklemeden hemen kapatabilmesine olanak verir. Kullanıcılar aynı zamanda 40° dikey temel düzeltme sayesinde düzgün olmayan yüzeylerde bile projektörü rahatlıkla kullanabilirler.

Çevre dostu

K520 çevre dostu bir güç yönetim sistemi olan AcerEcoProjection donanımına sahiptir. Gelişmiş lamba gücü kontrolü ve % 70’e kadar azaltılmış güç tüketimi için ExtremeECO modu mevcuttur. AcerEcoProjection ayrıca, özelleştirilmiş güç tasarrufu yapılandırmaları için Acer ePower Management donanımına sahiptir.

K520 beyaz lake bir yüzey ve gümüş rengi vurgular taşır. Yuvarlanmış köşe ve kenarlardan oluşan tasarımı, ister ev ister ofiste kullanım için şık bir aygıt haline getirir.Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber - Yorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status