Aziz Yıldırım Tekrar Emniyete Götürüldü!

Sponsorlu Bağlantılar

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve bu sabah hastaneye getirilen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yeniden emniyete götürüldü.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaklaşık 2 saat 15 dakika kalan Yıldırım, emniyete götürülürken gelişinin aksine hastanenin arka kapısında çıkarılarak polis aracına bindirildi. Ardından Yıldırım, tekrar Organize Suçlar Subesine getirildi.

Hastanede EKG’si çekildiği öğrenilen Yıldırım’a kan tahlili de yapıldığı belirtildi. Yaklaşık bir saat gözetim altında tutulan Yıldırım’ın bu süre içerisinde zaman zaman tansiyonunun kontrol edildiği öğrenildi.

Daha sonra beyin tomografisi çekilen Yıldırım’ın kolunda serum olduğu görüldü.

SAAT 10’DA GELMİŞTİ
İstanbul Emniyet Müdürlüğünün Vatan Caddesi’ndeki yerleşkesinden kamyonet tipi sivil bir araçla çıkarılan Yıldırım, saat 10.00 sıralarında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Yıldırım’ı getiren araç, basın mensuplarının görüntü almasını engellemek amacıyla hastanenin acil girişine yanaştırıldı.

Kalbinde stent olmasının yanısıra diyabet hastası da olan Aziz Yıldırım’ın tansiyonunun yükseldiği bildirildi.

Hastanede rutin diyabet kontrolü yapılan Aziz Yıldırım’ın, tansiyonu düşürülmeye çalışıldı.

TOMOGRAFİ ÜNİTESİNE SEVK EDİLDİ
‘Futbolda Şike’ operasyonu kapsamında gözaltına alınan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, acil servisteki işlemlerinin ardından aynı hastanedeki tomografi ünitesine sevk edildi.

‘Futbolda Şike’ şoruşturması kapsamında İstanbul Emniyeti Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Aziz Yıldırım, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolleri devam ediyor. Yıldırım’ın Acil servisteki kontrollerinde şekerinin düşürüldüğü ve yemesi için tost ve ayran getirtildiği öğrenildi. İşlemleri yaklaşık 1 saat 15 dakika süren Yıldırım, şekerinin düşürülmesinin ardından aynı hastanenin Tomografi ünitesine sevk edildi.

Aziz Yıldırım, acil servisten yaklaşık 50 metre uzaklıktaki tomografi ünitesine polis nezaretinde yürüyerek gitti. Yıldırım’ın nakli sırasında basın mensupları izdiham oluşturdu.

İşte İlk Görüntüler

HaberTurk

 Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / Spor - Yorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status