Dell’den Şık ve Zarif XPS 13 Ultrabook ve Özellikleri

Dell’in aylar önce piyasaya sunduğu çerçevesiz ekranı, gün boyu süren pil ömrü ve olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sağlayan yenilikçi teknolojisiyle dünyanın en kompakt 13,3 inçlik Ultrabook’u olan XPS 13 güzel vakit geçirebileceğiniz en büyük yardımcınız olmaya aday.


1,356 kg’dan başlayan ağırlığı ve 0,63 cm olan inceliği, Rapid Start ve Smart Connect gibi en yeni Intel teknolojilerini üstün performans ve şık tasarım ile kusursuzca birleştiren Dell XPS 13 Ultrabook ister teknede isterse kumsalda olun her yerde zahmetsizce yanınızda.

Dell İle Hiçbir Anı Kaçırmayın

  •  Sertleştirilmiş Gorilla Glass camı kullanılan kenardan kenara ekran, yüksek dış ışıkta bile kolayca görünen ekran kumsalda bile maillerinizi okumanıza olanak sağlıyor.
  •  Çift parmak destekli geniş bir dokunma paneline sahip tam boyutlu ve arkadan aydınlatmalı klavye.
  •  9 saate varan pil ömrü sayesinde tüm günü elektrik fişine ihtiyaç duymadan geçirebilirsiniz.

Her yerde kesintisiz bağlantı

Ultrabook kullanırken bağlantıyı korumak ve hızlıca bağlantı kurmak artık Dell XPS 13 ile çok kolaylaşıyor. XPS 13, periyodik aralıklarla bilinen ağları tarayarak takvim ve e-postayı güncelleştiren Intel Smart Connect teknolojisine sahip ilk dizüstü bilgisayarlardan biridir . XPS 13 Intel Rapid Start teknolojisi sayesinde müşterilere akıllı telefonların sağladığı hız deneyimini ve dizüstü bilgisayarın performansını sunmaktadır.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber - 0 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status