Facebook Zaman Tüneli Değişiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en büyük paylaşım sitesi olan Facebook’taki değişimden sizde hoşlanacaksınız. Facebookun zaman tünelinin eski halini görmekten sıkıldınızmı.İşte size zaman tünelinin eski ve yeni hali…

Çoğumuzun adeta nefret ettiği Facebook Zaman Tüneli değişiyor. İşte Zaman Tüneli’nin yeni tasarımı!

Facebook’un profil sayfalarında Zaman Tüneli’ne geçişi,pek çok kullanıcısı tarafından olumlu karşılanmamıştı. Ancak Facebook, gelen eleştirilere rağmen asla geri adım atmadı ve kullanıcılarını Zaman Tüneli’ne geçirmeye devam ediyor.

İnternetdevi Zaman Tüneli’nden vaz geçmese de, üzerinde çalışmaya devam ediyor. Ve görünüşe göre “Timeline”, yakında dahafarklıbir tasarımla karşımıza çıkabilir. Şimdiye dek kapat resminin altında yer alan ismimiz vekişiselbilgilerimiz, yeni tasarımda kapak resminin üzerine çıkıyor. Tabi bu durumda, harflerin rengi de siyahtan beyaza geçiş yapıyor.

Kapak resminin altında yer alan ve arkadaşlarımızı, beğendiklerimizi gösteren resimli kutular ise, yeni tasarımda basit simgelere dönüşüyor.

Henüz test aşamasında olduğu düşünülen yeni tasarım, bakalım Zaman Tüneli’ne öfkeli olan kullanıcıların öfkesini dindirebilecek mi?
Facebook,internet,sosyal ağ,Zaman Tüneli,timelineBu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / Yaşam - Yorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status