GoldMaster: GameMaster’ın Yeni Oyun Konsolu WOLF

Sponsorlu Bağlantılar

Kulaklık çıkışı ile kimseyi rahatsız etmeden, oynadığınız oyunun büyüsüne kolayla kapılabileceğiniz GameMaster WOLF ile istediğiniz yeri oyun sahanız haline getirebilirsiniz. Oyunları hissederek oynayacağınız, koşup zıplayacağınız bu eğlenceli cihazda kontrol tamamen sizin parmaklarınızda.

Yeni Oyun Konsolu WOLF’un Özellikleri

İstediğiniz kahramanın ruhuna kolayca girebileceğiniz ve tercih seçeneğinizin birden fazla olduğu GameMaster WOLF; hareketlerinizi kolayca algılayıp uygulayabiliyor.

4GB dahili ve MikroSD ile genişletilebilir hafızaya sahip olan GameMaster WOLF taşınabilir mobil oyun konsolu; 32 bit oyun desteği ve oyun ekleyebilme özelliklerine sahip. 2,8 inç parlak ekran,  dahili kamera ve dahili şarj edilebilir bataryaya sahip olan WOLF, sıcak yaz günlerinde size arkadaşlık ediyor.

Birbirinden farklı ve heyecanlı maceralar yaşayabileceğiniz GameMaster WOLF ile video oynatabilir, müzik dinleyebilirsiniz. Resim gösterebilme ve E-kitap okuyabilme gibi fırsatların da yer aldığı GameMasterWOLF’un televizyona bağlanması için video çıkışı da bulunuyor.

MP4 çalar gibi kullanabilme imkanı sağlayan kulaklık çıkışı ve ses kaydı gibi dikkat çekici özelliklere sahip olan GameMaster WOLF, 900 mAh uzun ömürlü Li-polimer bataryası ile uzun süre oyun zevkinize ortaklık ediyor.Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber - Yorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status