Google Play Books Nedir, Nasıl Yüklenir, Nasıl Kitap İndirilir, Nasıl Kitap Satın Alınır

Google Play Books nedir, Google Play Books indir, nasıl yüklenir, nerden indirilir, nasıl kitap indirilir, indirme adresi bu ve bunun gibi bütün sorularınıza yanıt verebilmek için küçük bir çalışma yaptık, işte sorularınızın cevapları.Google Play Books görüntüleri, resimleri,Google kitap servisi nedir?

Google Play Books Nedir:
“Google Play Books” Google Play Store bünyesinde yer alan ve onbinlerce kitabı ister bilgisayarınızdan Google Play resmi uygulama mağazasından kitablar sekmesinden, istersenizde Google Play Store den android cihazınıza “Google Play Books” uygulamasını yükleyerek ulaşabilirsiniz.

Google Play Books Nerden İndirilir:
Google Play Books’u google’nin resmi uygulama mağazası olan Google Play Store’den indirebilirsiniz.

Google Play Books Nasıl Yüklenir:
Android cihazınızdan Google Play Store’ye girdiğiniz zaman arama kısmına Google Play Books yazdıktan sonra arama sonuçları karşınıza çıkacak çıkan ekrandan Google Play Books’u seçtikten sonra yükle butonuna tıklayarak android cihazınıza uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Google Play Books’tan Nasıl Kitap İndirilir, Nasıl Kitap Satın Alınır:
Google Play Books uygulamasını android cihazınızda açtığınız zaman karşınıza gelen ekrandan Kitap satın al sekmesine tıklayarak on binlerce kitaba ulaşabilir ve android cihazınıza indirebilirsiniz. Bu kitapların bir kısmına ücret karşılığı bir kısmına da ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ücretli kitapların ücretini TL olarak ödeyebilirsiniz.

Google Play Book görüntülerine Google Play’den indirirken ulaşabilirsiniz.

Google Play Books’u buradan indirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / VeHayat - 197 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status