HTC Altın Renkli One Modelini Tanıttı

Teknoloji sevenlerin merakla beklediği HTC altın renge sahip olan One modelini tanıttı. Bilindiği üzere bu model kaç ay öncesinde internete sızmıştı.

HTC firması bu yılın amiral gemisi HTC One’ın mevcut, siyah gümüş, kırmızı ve mavi modellerine şimdi de altın renkli versiyonunu ekledi. Altın HTC One ilk kez Eylül ayında sızdırılmıştı ve şimdi bir Çin Web sitesinde karşımıza çıktı.

4.7 inç Full HD ekran, dört çekirdekli 1.7 GHz Snapdragon 600 işlemci, 2 GB RAM, 32/64 GB depolama alanı, 4 MP UltraPixel kamera aynen korunuyor. Altın rengi görünce ister istemez hemen akla gelen Apple iPhone 5s oluyor. Kıskananlar artık HTC One ile de aynı zevki yaşayabilir. Tamamen metal gövdeye sahip.

Altın HTC One Noel için önümüzdeki Aralık içinde Avrupa’da satışa sunulması bekleniyor. Dünyanın geri kalanında ne zaman piyasaya sürüleceği ise bilinmiyor.

Aralık ayında satışa sunulması beklenen cihazın fiyatının ise 845 dolar civarında olması bekleniyor. Yine de fiyatı konusun da bölgelere göre farklılık göstereceği aktarılan bilgiler arasında.

htc-altin-renkli-one-modeli-

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / Mobil / VeHayat - 241 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status