Nokia’dan Yeni Bomba Telefon ”Lumia 525

Birleşik Arap Emirlikleri’nde gerçekleştirilen etkinlikte bir çok yeni model tanıttıktan sonra anlaşılan Nokia tam hızla çalışmaya devam ediyor. Microsoft tarafından alındıktan sonra hızla yoluna devam eden Nokia’nın 525 adın da yeni Lumia modeline ait fotoğraflar internete sızdı. Nokia‘nın en çok satan modeli Lumia 520‘ye olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Evleaks’in beklentileri, “Nokia Glee” olarak anılan Lumia 525 modelinin 22 Ekim’deki etkinlikte tanıtılacağı yönündeydi. Buna rağmen, yeni modelNokia World 2013’de yer almadı. Bugün ise Çin Sertifikasyon Ajansı’nın yayınladığı görseller Nokia 525’i tekrar gündeme getirdi.

Nokia'dan Yeni Bomba Telefon ''Lumia 525

Yeni modele ait olduğu iddia edilen görseller, cihazın ön ve arka yüzünü net bir şekilde ortaya koyuyor. En çok satan Windows tabanlı donanım ünvanına sahip Lumia 520’ye benzerliğiyle dikkat çeken cihazın, selefinin donanımsal açıdan güncellenmiş hali olacağı belirtiliyor.

Lumia 525 müzik dinlemeye odaklanacak ve iyi bir ses çıkış kalitesi sunacak. Yeni cihazın çift çekirdekli Qualcomm işlemci ve 1 GB bellek ile gelmesi bekleniyor. NokiaPowerUser.com sitesinin tahminlerine göre şirket, Kasım ya da Aralık ayı sonunda yeni bir basın toplantısı yapmayı planlıyor. Tasarımı ve işlemcisi dışında hakkında ayrıntılı bir bilgi bulunmayan Lumia 525‘in bu ay sonu Nokia’nın gerçekleştirmeyi planladığı etkinlikte tanıtması bekleniyor. Fiyatı henüz netleşmiş değil.

Sizin Lumia 525’den beklentileriniz neler?

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / Mobil / VeHayat - 0 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status