Sony Xperia U, Temel Özellikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve Turkcell’in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarda satışa sunulan Xperia U, benzersiz Fizy müzik deneyimini de içinde barındırıyor.

Sony Xperia NXT serisinin en yeni üyesi Xperia U, üstün Sony teknolojisini ve premium eğlence anlayışını bir araya getiriyor.  Fizy ile birlikte benzersiz bir müzik deneyimi sunan Xperia U, Android işletim sisteminin tüm olanaklarını da kullanıcılarına sunuyor.

Sony’nin benzersiz içerik gücü, Sony Xperia’yı dünyanın en eğlenceli akıllı telefonu haline getiriyor. Bu eğlence deneyimi kullanıcıların hayatına değer katan, onları sıradanlıktan uzaklaştıran farklı deneyimleri de kapsıyor ve Xperia U ile hayat buluyor.

Kullancılar, Xperia U’ya entegre olarak gelen Fizy sayesinde, müzik çalarda dinlediği herhangi bir şarkının farklı versiyonlarını ya da şarkıcının diğer tüm şarkılarını Fizy üzerinden aratma ve dinleme imkanına sahip oluyor. Bununla birlikte Haziran sonunda gerçekleşecek TrackID güncellemesiyle kullanıcılar, TrackID uygulaması üzerinden radyoda veya sokakta duyduğu bir müziğin ne olduğunu bulup, fizy’de aratma ve dinleme imkanını elde edebilecek.

Müzik çaların içindeki xLoud™ ve Sony 3D surround ses teknolojileri ile kullanıcılara canlı ve güçlü bir ses deneyimi yaşatırken DLNA bağlantısı ile bir dokunuşla kablosuz hoparlörlere bağlanabiliyor. Xperia U’nun alt bölümünü çevreleyen “saydam bant” galeride izlenen fotoğrafların ya da çalınan müziğin albüm kapağına uyumlu olarak renk değiştiriyor. Xperia U, kullanıcının kişiliğini ve duygularını yansıtmak üzere değiştirilebilir kapaklar ve temalarla kişiselleştirilebiliyor.

Kampanyaya dahil Turkcell tarifelerine ek ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla ilk kez ve sadece Turkcell’de!

Tavsiye edilen satış fiyatı 799 TL olan Xperia U, ilk kez ve sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve Turkcell’in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarda, kampanyaya dahil Turkcell tarifelerine ek olarak 24 ay boyunca ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Siyah ve beyaz olarak 2 renk alternatifiyle satışa sunulan Xperia U’nun; siyah rengi için pembe, beyaz rengi için ise sarı yedek alt kapak yer alıyor.

Xperia U’nun temel özellikleri

  •  Gücünü Mobile BRAVIA Engine’den alan 3,5 inçlik Reality Display ekran
  •  Süper hızlı performans sağlayan 1 GHz’lik çift çekirdekli güçlü işlemci
  •  Benzersiz hızlı çekim özelliğine sahip, HD kayıt yapabilen ve 2D ve 3D panoramik resimler için Sony teknolojisini kullanan 5MP kamera
  •  Canlı ve güçlü ses veren xLoud ve 3D surround sound ses teknolojisi
  •  Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) sürümüne yükseltilebilir, Android 2.3 (Gingerbread) işletim sistemi.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / Mobil - 0 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status