WD Red NAS: WD10EFRX, WD20EFRX, WD30EFRX Sabit Sürücüler ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

WD, ev ve küçük ofis 1-5 sürücü yuvalı NAS  sistemleri için özellikle yenilikçi bir SATA sabit sürücü hattı tasarladı. WD Red sabit sürücüleri için başlıca NAS kutu üreticileri ile uyumluluk testleri yapıldı,  güç ve performansları için optimize edildi ve 3.5-inch 1 TB, 2 TB ve 3 TB kapasiteleri ile sevk ediliyorlar.

WD Red ailesinin özelliği olan NASware™ teknolojisi, sistem performansını ve  güvenirliliği arttırmak, müşterilerin kayıp zamanını azaltmak ve entegrasyon sürecini kolaylaştırmak için tasarlandı. Bu yeni ürün ailesi, NAS müşterilerinin kendilerine has dünyasına hitap ederken, toplam maliyeti düşüren, ekonomik, güvenilir ve uyumlu depolamaya artan talebi karşılamaya yöneliktir.

WD Red sabit sürücülerin bir diğer özelliği, 3D Active Balance Plus, genel sürücü performansını ve güvenilirliğini önemli ölçüde geliştiren,  gelişmiş bir denge kontrol teknolojisi olmasıdır. WD, WD Red müşterileri için, özel 7/24 ulaşılabilir ücretsiz destek ve 3 yıl sınırlı garanti sunmaktadır.

WD Red’e ek olarak WD’nin “Seçim Gücü” müşterilerin sabit sürücü çözümlerini genişletir. WD, müşterilerin ve onların uygulamalarının çok çeşitli olduğunu;  müşterilerin depolama ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünü seçmekte yetkin olmaları gerektiğini biliyor. Seçilebilir renklerle, “Seçim Gücü” depolama çözümleri açık ve basit şekilde belirlenmiş: WD Blue™ (günlük bilgisayar kullanımı için sağlam performans ve güvenilirlik), WD Green™ (tarz, sessiz, çevre dostu), WD Black™ (güç hesaplama için maksimum performans), ve WD Red (Ev ve küçük ofis NAS). Bu dört renk müşterilerin uygulama ya da kullanım ihtiyaçları için en iyi WD sürücüsünü seçmelerinde hızlı olmalarına imkan veriyor.

WD Red sabit sürücüleri WD NAS çözümleriyle sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadırlar  ve WD OEM ortaklarından geniş bir kesime hitap etmek için niteliklidirler.

Fiyatlandırma

WD Red için, Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı, 1 TB sürücü (model #: WD10EFRX)  $119.00,  2 TB sürücü (model #: WD20EFRX) $159.00 ve 3 TB sürücü (model #: WD30EFRX) $229.00.Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber - Yorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status