Yandex’ten Üniversite Adaylarına Üniversite Rehberi

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex tarafından üniversite adayları için uygulamaya konulan bu yenilikle üniversite adaylarının gitmek istedikleri yerle ilgili istedikleri bilgiye kavuşmalarını sağlayacaktır.Bir çok ülkede piyasaya giriş yaptıktan sonra, Yandex iddialı bir şekilde ilerlemesine devam ediyor. Son zamanlarda Türkiye’de yaptığı yeniliklerine birisini daha ekledi.Yandex bu sefer Üniversite öğrencilerinin yanında, onlara hizmet sunuyor. Yeni hizmeti kapsamında Üniversite rehberi ile karşımıza çıkıyor.  Yandex’in yeni hizmeti, üniversite öğrenci adaylarının tercihlerini kolaylaşıtıracak.

Bu hizmete baktığımızda bir kitapçık karşımıza çıkıyor, içerikte Türkiye’de yer alan bütün üniversiteler yer alıyor. Üniversiteye yerleşmeyi düşünen öğrenciler için  yandex hizmeti sayesinde istedikleri bölümlerin puanlarını, puan türlerini ve okulların iletişim bilgilerini kolaylıkla ulaşabileceği bir rehber olarak eşlik ediyor.

 http:uni.yandex.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Çok yüksek bir kapsam geçerliliğine sahip olan Yandex’in yeni üniversite rehberi hizmeti gideceğiniz şehir hakkından tutun da üniversitenin tüm bölümlerine kadar detaylı bilgiler alabilirsiniz.Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / VeHayat - Yorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status