ZeroPC: Farklı Hesaplar ve Cihazlardaki Verileri Kontrol Etme Programı

Farklı hesaplarınızdaki ve cihazlarınızdaki verilerinizi kontrol edebilmeniz için ZeroPC’yi kullanabilirsiniz.

Gelişen teknolojide insanlar bir bilgisayarla yetinemiyor ve fazlasını kullanıyorlar.Bilgisayarın yanı sıra teblet ve akıllı telefonlarda çıktı. Bu kadar çok ve farklı cihazın olması, sahip olunan verilerin paylaşımını ve aktarımını zorlaştırıyor. Bu sorunu çözmek için halen kullanımda olan birçok bulut depolama hizmeti bulunuyor. Bu hizmetler cihazlar arası veri kullanımını kolaylaştırsa da onların da sayılarının fazla olması ve kullanıcıların önünde çok fazla seçenek sunulması işleri yine karmaşık bir hale getiriyor. Sahip olduğumuz fotoğraflar, videolar, sosyal ağ verileri ve belgeleri farklı bulut hizmetlerinde ve farklı cihazlarda depolayınca ihtiyacımız olan veriye ulaşmak zorlaşıyor.

ZeroPC sayesinde web tarayıcınız masaüstü bilgisayarınız haline dönüşüyor. Böylece istediğiniz yerden ve cihazda güvenli bir şekilde tüm verilerinize erişebiliyorsunuz. Bu verilerinizin sabit disklerde ya da bulut depolama hizmetlerinde olması fark etmiyor. Box.net, Dropbox, Evernote, Facebook, Flickr, Google, Instagram, Picasa, SuperSync ve Twitter gibi hizmetlerde yer alan verilerinizin hepsine tek noktadan, ZeroPC’den erişebiliyorsunuz.

ZeroPC her bir hizmette sahip olduğunuz depolama alanlarını tek tek kontrol ederek, ne kadar boş yeriniz olduğunu da size gösteriyor. Farklı hizmetlerdeki verileri birbiri arasında taşımak için yapmanız gereken sürükleyip bırakmak. Tüm hesaplarınızdaki dijital verileriniz içinde arama da yapabiliyorsunuz. Ayrıca sahip olduğunuz tüm verilerin yedeklerini tek bir tuşla alabilmeniz de mümkün.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber - 0 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status