Tırnak Uzatmanın En Hızlı Yolu

Tırnak Uzatmanın Kısa Yolu

Tırnak uzatmak için bir formül mü arıyorsunuz? Çok hızlı bir şekilde tırnaklarınızın uzamasını mı istiyorsunuz? Kısa sürede tırnak uzatmanın yolları, kısa zamanda tırnak uzatmanın yollarını aşağıda paylaşacağız.

Evet hanımlar tırnak uzatmanın kısa yolu için aşağıdakileri denemenizi tavsiye ederim.

tirnak uzatmanin kisa yolu

Kısa zamanda tırnak uzatmanın yöntemleri;

1. Formül:

Bir tas ılık suya bir çorba kaşığı tuz, birer tatlı kaşığı limon suyu ve sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyun ve ellerinizi tutabildiğiniz kadar bu suda tutun. Her akşam bunu uygulamaya devam edin, tırnaklarınızı güçlendirecektir. Ayrıca tırnaklarınızı limonla ve badem yağıyla ovabilirsiniz.

Bu formülleri ölçülerini artırarak ayaklarınız için de uygulayın. Tırnak kırılmalarına neden olur. Tırnaklarınızın çatlamasının nedeni sizin demir eksikliği ve kansızlık yaşamanızdır. Bence önce bir doktora gidin ve tahlil yaptırın. B12 ve A vitamini alın. Her sabah bir çorba kaşığı çökelek yiyin. Kara üzüm ile beslenin.

2. Formül:

Bir limonu ikiye bölün ve yarısını kendi elinizle sıkın ( 3 ,5 damla ) sonra bir fırça yardımıyla her yatmadan önce sürün ve yıkamayın. Bunu yapmanız ayrıca tırnaklarınızın parlamasını sağlar.

Ellerinizi her gün yıkadıktan sonra 1 kez krem yardımıyla nemlendirin

Haftada en az 2 gün oje sürmeyin. (Ojelerin ömrünün 1 yıl olduğunu unutmayın)

Fazla aseton tüketiminden kaçının.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Cilt Bakımı - 240 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

Tırnak Uzatmanın En Hızlı Yolu (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. bahar dedi ki:

    arkadaşlar gerçekten işe yarıyormu

DMCA.com Protection Status