Defne Yaprağıyla Cildinizi Yenileyin

Sponsorlu Bağlantılar

Cildiniz hayatın her anında göz önünde bulunduğundan her zaman güzel görünmek zorundadır. Bunun içinde bayanlar farklı güzellik maskeleri, kremler vs vs vs kullanıyorlar. Bizde sizlere farklı diyebileceğimiz defne yaprağını önereceğiz! Ayrıntılar aşağıda…

Sağlık dolu, parlak bir görünüm oluşturmak için defneden yardım alın. Aynı zamanda ipeksi saçlar için de size bir doğal bir malzeme.. Koyu yeşil rengiyle cilde enerji, canlılık veren defne yaz kış yaprağı dökülmeyen bir şifalı ağaç. Yeni maskelerinizde onun yapraklarını ve yağını da kullanın.

Defne Yaprağıyla Cildinizi Yenileyin

Malzemeler, hazırlanışı ve uygulanışı
100 gr defne yaprağına bir miktar su ilave edin ve kaynatın. Ateşten inince biraz demlensin. Soğuyunca bu su ile yüz ve boynunuz silin. Ardından nemlendirici sürün. Bitkisel yağlardan yapılmış bakım yağı olursa daha doğrusu olur.

Düzenli kullanımda 1 ay sonra yumuşak ve daha hoş görünümlü bir deriye sahip olduğunuzu göreceksiniz. (Oğul otu, fesleğen ve defne yaprağı gibi kokulu bitkileri kaynatmak yerine demlediğiniz zaman, güzellik maskelerinizde doğru sonuç alırsınız.Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status